| RAY a întrebat:

Baieti nu ati simtit niciodata asa un degust fata de femei cand vedeti ca multe se vand pe banii si ca multe se prezinta ca fiind obiecte sexuale? vad ca multe ofera doar vaginul lor atat, e si ala important nu spun ca nu, dar e ok sa profite fetele de baieti doar ca ele au vagin?

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Și eu simt un dezgust fata de ce se întâmplă și sunt fata. Despre fetele care stau cu tipi cu bani nu pot sa spun decât ca dacă anumiți băieți ar avea și alte calități în afară de bani, ar avea și o fata care nu e pe interes. Eu, ca fata, am întâlnit băieți cu care am făcut cunoștință apoi au început sa imi spună câți bani are, ce mașina are; nu mi-a povestit despre parinți, prieteni, aspirații. Nu. Bani. Dar acestea sunt cazuri izolate; ceea ce se întâmplă în momentul de fata și Cum se comporta fetele vis-a-vis de corpul lor mă face uneori sa nu mă mai mir când aud de violuri. Când spun asta îmi asum faptul ca aici judec, dar asta este situația, noi sa fim schimbarea pe care o vrem în lume, ca dacă nu, degeaba ne dezgustam.

| RAY explică (pentru oOSaritaOo):

Ma gandesc cateodata ce ofera o fata, ofera doar sex atat?

| RAY explică (pentru oOSaritaOo):

Respect fata

10 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Eu mai mult simt dezgust pentru alea care sunt prea imature, se uita dupa EXACT acelasi fel de baiat, peste ceva timp sufera din cauza lui, si zice,, toti baietii sunt la fel". Da mai da-te dracu... Genul ala de fete, nu doar ca ma desgusta, dar ma si enerveaza. Culmea e ca, daca ar da de un baiat care le-ar iubi cu adevarat, il evita. "Mmm e dragut dar. meh. straight face "

Cat despre femeile cu bani. Ma sincer, nu sunt chiar atat de desgustat in comparatie cu alea de mai sus. Macar fetele de genul asta stiu EXACT ce vor. Nu ca celelalte care vor iubire sincera dar se uita dupa toti prostii. happy Si sincer nu am ce sa comentez. Adica totusi, daca au forme, de ce sa nu profite de ele? Aici e mai ok, deoarece este un fel de trade. Fata ofera sex si ce a mai oferi ea, iar baiatul bani, nu? Chiar daca nu exista iubire sincera, macar nu sufera nimeni. happy Cum e in exemplul de mai sus.

Sa fiu sincer, nu este ok, dar nu este nici ceva strigator la cel. Dupa cum am mai zis, daca are ceva, de ce sa nu profite de acel ceva? Daca baiatul e prost, aia e, da-l dracu. E prost. asta merita. happy Totusi, nu poti sa zici ca nu are si putin de castigat. happy

| RAY explică (pentru Nemessys):

Corect,eu as avea multe de discutat cu tine man sincer

| danutzu96 a răspuns:

CSF, N-ai CSF... Ignori si treci mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Crezi ca acest lucru este ceva irational?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Da. Acum ce trebuie sa facem? SA uram toti oamenii? Femeile ca multe sunt tarfe pentru ca scoala si munca e grea si mai usor e sa deschizi cracii la toti hahalerii? Barbatii ca multi sunt niste nenorociti betivi si violenti? Ce lume ar mai fi asa?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Realitatea man

| gălbenea a răspuns:

Cred că ai avut parte de niște experiente neplacute sau pur si simplu esti putin ignorant, dar sunt foarte multe fete pe lumea asta care pot iubi sincer. normal ca fiecare colectiv are si 'panaramele' lui insa nu e lumea plina de gold diggers. Poate tu te afli in anturajul nepotrivit, te-ai intrebat asta?
Pe deasupra, chiar crezi ca asta nu e valabil in ambele cazuri? Multi baieti profita de fete atunci cand au o varsta mai frageda sau sunt naive iar asta le determina pe unele sa devina la randul lor profitoare.