| cristinabab a întrebat:

Buna..am si eu o intrebare. Am un coleg de facultate pe care il plac foarte mult dar nu ii inteleg comportamentul. I-am zis ca il plac, a zis ca nu simte acelasi lucru si ca ii pare rau. I-am propus doar prieteni cu beneficii si a refuzat, i-am propus doar o noapte si atat, a refuzat si asta.

Totusi, se poarta foarte frumos cu mine, imi da senzatia ca ma place dar a refuzat orice i-am propus. Care ar putea sa fie cauza? cum il fac sa accepte sa fie cu mine? Repet, se comporta cu mine fff frumos, pare ca ar vrea ceva dar totusi refuza.

Nu are iubita, nu e gay ( a avut iubita in trecut). Ce ar putea sa fie? Mai sunt si alte fete care se dau la el pe fata dar le refuza elegant. El e genul de vorbeste cu toata lumea, foarte comunicativ si deschis. Pur si simplu vreau sa il am chiar si doar pentru o noapte. Cum sa fac? Am vreo sansa?

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Daca nu e gay, e un comportament pe care eu nu il inteleg.
Hai sa zicem ca te-a refuzat pentru ca nu e atras absolut deloc de tine, dar daca zici ca le-a refuzat si pe celelalte, nu mai inteleg nimic, pentru ca e greu de crezut, ca niciuna nu e indeajuns de frumoasa.
Ori o fi vreun tip de-asta foarte religios care nu vrea sa faca sex inainte de casnicie, ori e gay dar nu recunoaste....alta explicatie nu vad.

| cristinabab explică (pentru wildthing):

A avut iubita pana acum 2 sau 3 luni, a stat cu ea peste un an, nu cred ca poate sa fie gay. sau poate?

religios nu este chiar deloc, nu l-am auzit sa vb despre religie vreodata.

el e foarte apropiat de fete, sta in general numai printre fete si este extrem de apropiat de fete, parca ar fi una dintre ele, de asta ma gandeam ca e gay dar cum de a avut relatie?

| wildthing a răspuns (pentru cristinabab):

E 100% gay. Daca zici ca o fi avut iubita, ori a fost de ochii lumii ori s-a fortat sa fie cu ea fiind in negare, pana a recunoscut fata de el insusi ca nu-i plac femeile.

| cristinabab explică (pentru wildthing):

Ar fi trist sa fie gay ma jur, e un baiat tare misto. E pacat de el?
Multumesc de raspuns
Dar daca ar fi gay nu ar trebui sa stea cu baietii? el nu are vreo treaba cu baietii, nu l-am vazut niciodata nici macar sa vorbeasca cu baieti

| wildthing a răspuns (pentru cristinabab):

Un gay sta de obicei cu fetele...cum ar veni, e "una dintre fete". Asta e ceea ce m-a facut sa zic ca e 100% gay.

19 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Rade și își bate joc, de tine. Ești studenta bucurate de studenție, străbate cearsafuriile căminelor universitare, ieși cu colegele la suc, în club, faceți petrecere în cămine

| RoCkKiD a răspuns:

Dupa 1 minut de citit ce intrebari ai mai pus, baiatul face o algere bun. Adica na, sexul e dragut dar e mai bine sa don't stick your dick in crazy.

| cristinabab explică (pentru RoCkKiD):

De ce? pentru ca sunt geloasa? nu toata lumea este geloasa?

| RoCkKiD a răspuns (pentru cristinabab):

Nu e toata lumea geloasa. Si orice om cu capul in apropierea umerilor cam fuge in directia oupsa cand vine vorba de asa ceva.

| Violleta2022 a răspuns:

Eu sunt socata cum ai ajuns tu la facultate, cu un asemena creier, in care esti complet incapabila sa intelegi ca nu poti forta pe nimeni sa te placa sau s ate vrea chiar si la sex gratis, daca persoana respectiva simte repulsie pentru tine si te refuza total si direct?

| mihai69 a răspuns:

Aș începe răspunsul meu cu un titlu de melodie: "ce are el și nu am eu?!?"
Probabil băiatul e unul dintre rarii gentlemani adevărați; dacă nu e într-o relație cu persoana potrivită, nu vrea să profite de alte ocazii pasagere.
Respect! și sincer, ar fi bine să-l respecți și tu pentru asta.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă el nu te vrea, nu ai nicio șansă să fii cu el.

| cristinabab explică (pentru Emilian65):

Dar de ce nu ma vrea? crezi ca am gresit in abordarea mea?

| sofisis a răspuns:

"I-am propus doar prieteni cu beneficii si a refuzat, i-am propus doar o noapte si atat, a refuzat si asta." imi pare rau sa ti spun dar dupa asta nici ca o sa existe vreo relatie intre voi.

"Totusi, se poarta foarte frumos cu mine" - uhm...e normal. E un baiat educat si nu are de ce sa se comporte urat cu tine. Probabil asa e felul lui.

"Mai sunt si alte fete care se dau la el pe fata dar le refuza elegant." - degeaba se dau la el 100 daca nu e aia pe care o place el.

Sincer nu, nu cred ca ai vreo sansa. Imi pare rau.

| Hyperion7 a răspuns:

Pur și simplu se respectă și ar trebui sa ii respecți și tu decizia de a nu fi cu tine.
Faptul că e amabil denotă că e un băiat care se respecta și respectă și pe ceilalți.
Nu îi poți forta mana sa te iubească daca nu simte, tu să fii în locul lui, cum te-ai simți?

| VoidEternal a răspuns:

Normal că îl vrei fix pe ăla care nu te vrea...

Poate omul e doar bine crescut, de asta e drăguț cu tine. Nu înseamnă că vrea neapărat să te și...

| Robert2526 a răspuns:

Omul nu vrea, nu inteleg de ce mai cauti o cauza? Cand cineva iti spune nu, ar trebui sa respecti acel nu, indiferent de motivele lui, nu crezi?

| cristinabab explică (pentru Robert2526):

Ii respect refuzul nu i-am mai zis nimic dar vreau sa inteleg de ce m-a refizat si daca pot face ceva sa il am macar odata

| Robert2526 a răspuns (pentru cristinabab):

Nu poti face nimic. Poate e gay, poate nu e atras de tine, poate vrea omul o perioada de liniste sa stea singur si sa reflecteze, poate ii plac alt gen de fete, poate nu e pregatit de o alta relatie.pot fi o groaza de motive, doar el stie. Trebuie sa il lasi in pace si atat.

| catalintgv a răspuns:

Trimite-ne o poza cu tine. Poate nu te place!