| lextim a întrebat:

Cum as putea sa-l uit pe fostul prieten? Am fost 4 luni impreuna. Totul a fost frumos, ne iubeam, cred ca ne-am certat doar de 2 ori dupa care ne impacam imediat. Pana acum o saptamana cand mi-a trimis un sms imi care imi spunea ca nu mai merge, asa din senin. Destul de penibil sa te desparti de cineva prin sms stiu. L-am sunat imediat dupa si nu mi-a raspuns. De atunci n-am mai vorbit cu el. Chiar nu inteleg ce se intampla. Voi ce credeti?sad

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate a gasit una mai buna decat tine si nu vrea sa spuna cine e.

| TitiDrLove a răspuns:

Probabil iubeste pe altcineva...sau poate e confuz...

| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna:*

Si eu trec acum prin asta.
Eram de 1 an si jum. cu prietenul meu.bine.fostul mei prieten.In tot acest timp neám despartit el se baga cu alte fete.ma rog.Dar mereu se intorcea la mine si eu mereu il iertam/. Ultima data cand ne''am impacat totul mergea bine.rezolvasem unelele probleme.am vorbit si despre greselile mele.si in sfarsit cand credeam ca sa maturizat si ca ma iubeste...
Am iesit afra.am stat am vorbit. Dupa am plecat acasa.
Má sunat si miá spus ca intre noi nu mai poate fi nimic deoarece trebuie sa ia o pauza ca sa vada daca ma mai iubeste cum credea.
Bineinteles.ca a 2 zi s-a bagat cu o alta fata.( asa vroia el sa vada daca ma iubeste:-

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Buna.
Eu cred ca nu a avut kuraj sa iti spuna in fata ca vrea sa se desparta de tine,si a facut-o prin mesaj. daca a facut asta nu cred ca te-a iubit.iar daca a tot umblat cu fete, inseamna ca asta e karacterul lui, nu ai ce sa ii faci.refa-ti si tu viata, gaseste un baiat asa cum iti place tie, te pup:*.

| lextim explică:

Nu am facut sex cu el

| lextim explică:

Kami, daca ar reveni as fi cea mai fericita. nu pot sa nu-l accept! imi este asa dor de el si era persoana care ma facea fericita.

| Baby_2365 a răspuns:

Si eu eram cu prietenul meu de 1 an de zile si el a plecat in strainatate in acea perioada nu m-a sunat si eu m-am suparat pe el iar cand s-a intors am vazut un apel pierdut de la el dar de suparare nu l-am sunat inapoi si inca si acum dupa 4 ani regret acea alegere si inca nu l-am uitat deoarece nu mi-a dat un motiv bun pentru a-l uita adica nu mi-a facut deloc rau dar in cazul tau dupa faza cu sms-ul eu in locul tau las uita destul de usor deoarece daca chiar te iubea nu s-ar fi despartit de tine asa. Sper s-al poti uita cat mai repede nu ca mine care partu ani am tot suferit.

| uǝʞɔıp a răspuns:

Saaau...poate esti urata cu spume si nu vrea sa te mai vada niciodata(ca te-a luat din mila...adica uitate ce fata palida ai la avatar)

| LoveAgain a răspuns:

Ca nu te merita si n-ar trebui sa suferi dupa el sunt si altii.Nu e sfarsitul lumii traieste-ti viata!

| Nems a răspuns:

Nu te meritawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca si-a gasit pe altcineva sad

| secret93 a răspuns:

Hmmm. asa as fi facut si eu.s-a saturat fata de tine.
vrea sa incerce alceva nou ce sa zic.ca sa -l uiti.incearca o relatie care sa nu fie sex din prima saptamana. bafta!

| Kami_9479 a răspuns:

Trebuie sa l uiti, la multe ni s a intimplat si chiar daca este greu trebuie sa depasesti faza.O sa vrea sa revina, sa nu il mai primesti accepti ca nu merita.Te pup si mult curaj!