| Anorella a întrebat:

Buna,cum faci cum barbat fecioara sa fie innebunit dupa mine?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Trebuie sa fi virgina

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti face nimic, fiindca nici macar barbatii fecioare nu sunt impresionati de cele care sunt disperate dupa ei, preferand ca ei sa cucereasca.

| dullcat a răspuns:

Buna.Daca e sa fie atras de tine, va fi si atat, nu trebuie sa te dai peste cap si nici sa ii etichetezi/interpretezi toata personalitatea in functie de ziua de nastere. Just saying.

| Hyperion7 a răspuns:

Daca nu te iubește, poți să te dai te dai cu fundul de pământ.
Daca vorbiți sau mai știu eu, încearcă să fii naturala, pentru că dacă te dai cine nu ești, n-o să fie ok.
Asta se aplica la orice zodiehee hee

| VoidEternal a răspuns:

Arata-i că ești disponibila și doritoare.

Irelevant ce zodie are. De fapt zodiile sunt irelevante pe de-a-ntregul.

| ilovefemboyssimaimutoi123 a răspuns:

Ii tai coitele si ii faci ciorba de perisoare

| RomeoFantastikRegeleSexului a răspuns:

In calitate de regele sexului, iti recomand la miezul noptii sa trimiti hotii si sai furi kilotzii!