| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt in clasa cu baiatul pe care il plac. vreau sa stiu si eu daca ma place sau nu. pentru ca mereu zambeste cand vorbim, sta pe langa mine, se uita la mine in ore, si m-a intrebat daca plac pe cineva din clasa. astazi la ore se uita la corpul meu si zambea. ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| WweEdge a răspuns:

Da te place...altfel nu inteleg de ce se poarta asawinking
Pana acum tu i-ai dat de inteles ca il placi? daca nu fa asta si el va face pasul urmator stiind acest lucruwinking
Succes si sper sa fiti impreuna!
Funda? plsss

1 răspuns:
| master2000Vlad a răspuns:

Am fost in aceeasi situatie ( doar ca eu baiatul si ea fata) da te placehappy. Dai inainte fara tema va placeti reciproc. Stai mai mult cu el, tinel de mana si in momentul potrivit spune raspunsulhappy. Funda?