| ice155 a întrebat:

Buna la toti, multumesc mult ca i-mi cititi intrebarea, deci cum sa-i spun la o fata ca imi place de ea pina la infinit in asa mod ca ea sa nu ma refuze? si sa vree sa fie cu mine on orice situatie

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Dupa felul in care tu scrii, fata trebuie sa fie prostuta pentru a accepta aberatiile tale.

| ice155 explică (pentru neutrino):

Nu as spune ca ii prostuta din contra e desteapta eu am avut in vedere altceva, cum sami redau sentimentele mai bine cu ce cuvinte sa incep

| ice155 explică (pentru neutrino):

Mai corect sa spun sunt timid si cam imi este frica sa ii spun dar vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata ti-a dat ceva semnale ca te place?

| ice155 explică (pentru anonim_4396):

Nu conteaza lamuriti-ma ce sa-i spun cum sa-i spun de exemplu esti cea mai cea mai si asa mai departe nu prea mi se primeste

| anonim_4396 a răspuns (pentru ice155):

Cum nu conteaza mai? Asta inseamna ca vrei s-o iei cu japca

| AlexaChristiana2000 a răspuns:

In primul rand dragoste cu sila nu se poate.Dar poti porni dintr-o conversatie prosteasca, sau o chemi la o plimbare si ii spui ce simti, daca te place va accepta si va aprecia ca ai facut primul pas.

| lucretian a răspuns:

Pai la cum scrii tu se pare ca esti un semianalfabet, deci orice ai zice nu te-ar ajuta cu nimic.