| ice155 a întrebat:

Buna la toti si multumesc perdeti timp ca sa-mi cititi intrebarea: mai pe scurt imi place de o fata foarte mult vreau sa-i spun dar cind trebuie sa-i spun ceva ma opreste mai clar sa spun ca ma opreste o frica, si anume daca nu-i place de mine sau daca ma refuza cum sa procedez in asa o situatie, si mai am si alta frica daca ii place de alt cineva si eu nu stiu si ii spun toate sentimentele mele, deci cum sa-i spun cum sa procedez va rog ajutati-ma

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cate vad ai repetat intrebarea, ce anume iti place la ea?

| RussianRoulette a răspuns:

Deci, iti spun in calitate de fata ce trebuie sa faci:
1.Tu asigura-te ca nu e vreo c*rva sau vreo profitoare care isi folosteste gura pentru barfit sau supt sti tu ce...
2. Nu-i spune direct, gen: Te plac! Ia-o usor, prima oara apropiati-va, astfel incat sa deveniti buni amici. ATENTIE: Fi intotdeauna natural! Nu incerca sa pari persoana care tu nu esti.
3. Momentul in care trebuie sa ii spui. Spune-i cam asa: Sti, eu am inceput sa tin la tine mai mult ca la o amica. Adica...te plac. Fii atent la reactia ei. Daca spune ca si ea te place, atunci e perfect. Dar daca se retrage usor, schimba subiectul sau iti spune ca ea nu te place, spune-i: "Ok" si treci mai departe. Nu sta sa suferi dupa ea, sau nu ii spune ca suferi dupa ea ca apoi si-o ia in cap. Daca nu te place asta e, ea e cea care pierde.
Tine minte: Sa iubesti si sa iti marturisesti dragostea nu este o fapta rea, din contra.
Mult succes :* sa imi spui ce ai rezolvat smug!

| ice155 explică (pentru RussianRoulette):

Mersi voi incerca

| RussianRoulette a răspuns (pentru ice155):

Ok!

| LoveInTheAir a răspuns:

Salut, deci este foarte simplu. iei 20 de coli albe, desenezi pe fiecare o sageata dupa care iti pui piretenii in diferite locuri. apoi o chemi pe ea. sh ea va urma sagetile de la prietenii tai. si la final esti tu cu un trandafir. sau u cantec daca ai voce! Bafta