| Granyeet a întrebat:

Buna, TPU, am o întrebare
Un băiat mi-a spus astăzi "hai sa vorbim mai puțin și sa me mișcam buzele mai mult"
Ce a vrut sa zică? Ma puteți ajuta cu păreri? Va rog fără miștouri, chiar am nevoie de un sfat. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca vorbesti prea mult si fara sens si ca vrea sa va sarutati in loc sa te mai auda vorbind.

| Hyperion7 a răspuns:

Adică vrea sa va sărutați și cred că are de-a face și cu sexul.
Pentru că "buze" poate avea dubla conotație in acest senshee hee