| TrafiKCuJelEuCoLoraT a întrebat:

Maine dupa foarte mult timp se intoarce in tara un baiat de care imi place la nebunie si cu care am tinut legatura. El ma tot intreaba daca am prieten, imi zice ca sunt foarte draguta si imi trimite kiss. Ca si cum totul nu ar fi destul de frumos el a tinut mortis sa ne intalnim maine pentru ca,, ii este dor de mine". Am uitat sa spun ca avem aceias varsta... Vreau sa incerc sa ii fiu macar o buna prietena daca nu vom vi impreuna. Cum ar trebui sa ma comport pentru al apropia mai tare de mine? Si cateva idei de imbracaminte! V-am pupicikiss!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca ti-a spus ca esti draguta e de bine deci incearca sa te imbraci normal daca pana acum i-a placut intreaba-l-l ce a mai facut ncearca sa vorbiti normal.

| BMTHMada a răspuns:

Pai pentru. a-i atrage atentia trebuie sa te porti normal.nu trebuie sa te porti increzuta. si daca poti si ai curaj ar trebui sa ii spui ce simti. ceva idei de imbracat nu stiu ce ai in garderoba mut succes. stiu ca am raspuns prea tarziu :*