| 0alexandra1 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac nu sunt sigura cu sentimentele mele fata de un baiat si el cred ca ma place dar eu tin la el putin si vb cu el prin mesaje de cateva luni si imi spune pup, draga, etc... adica as vrea sa ma combin cu el si tot imi spune ca vea sa ne intalnim dar eu il tot aman nu stiu de ce dar imi este greu sa trec peste cel care a fost inaintea lui...
Ce sa ii spun? sa ii accept invitatia si sa ne cunoastem mai bune si in realitate sau sa ramanem doar prieteni?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Normal ca trebuie sa va cunoaste-ti.Te legi aiurea de trecut.

1 răspuns:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Te duci la o cafea cu el, si vezi cum merge treaba. si nu mai folosi termenu combin, ca suna penibil