| mimimimimimi70 a întrebat:

Buna tuturor
O întrebare ce ma frământa de câteva zile (știu ca pentru mulți poate sa fie stupida, dar am anxietate)
Ultima menstruație s-a terminat pe 19martie
Pe 30martie eu și prietenul meu am avut un raport de tip masturbare, in care el mi-a băgat degetul câteva minute
Înainte de asta, nu făcusem nimic (el îmi confirma ca era curat pe mâini)
Pe data de 9 Aprilie așteptăm menstruatia, dar și pana in ziua de azi, nu a venit, astăzi e ziua numărul 3 de întârziere
De aseară am mici scurgeri maro, care rămân doar pe hârtie, dar am dureri de burta și de cap foarte mari

Credeți ca sunt șanse de o sarcina?

Mulțumesc

2 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

0. Daca te ingrijorezi de ceva, pare ca ai toate simptomele

| andreea368 a răspuns:

Da, acum bărbații ejaculeaza prin degete, de la carnea procesata pe care o mănâncă.