| Aaasssddd a întrebat:

Bună ziua, acum 2 zile am făcut sex cu partenera mea,ea era virgină, a doua zi după actul propriu zis, mi-a spus ca are o scurgere vaginală gălbuie cu alb și începe să miroasă puțin urat, ce înseamnă? Mă poate ajuta cineva?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se pare că nu prea ai fost cuminte si i-ai transmis vreo BTS.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta este deja o infectie cu transmitere sexuala.
Urgent la medic!

| dullcat a răspuns:

Buna.Inseamna ca prietena are nevoie sa mearga la medic deoarece s-a ales, cel mai probabil, cu o infectie.De citit cu atentie:

https://www.drmax.ro/......-de-alarma

https://www.medlife.ro/......ie-sa-stii

| Emilian65 a răspuns:

Scurgerea vaginala gălbuie de care vorbești și mirosul urat, înseamnă că în urma actului sexual a făcut o infecție sexuala. Trebuie sa consulte un medic ginecolog pentru a vedea care sunt cauzele acestei infecții.

| Madaxo97 a răspuns:

S-a spalat cum trebuie acolo? laughing daca da, atunci poate fi o infectie, daca are si simptome fizice, o doare, are mâncărimi, sa meargă la medic.