| mollydolly a întrebat:

Daca dimineata s-a terminat ciclul menstrual, si apoi seara am avut relatie sexuala cu partenerul, si dupa relatie sa inceput iarasi ciclul, e ceva rau? Multumesc pentru raspuns!

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Nu se intampla nimic,probabil a fost din cauza ca dimineata nu erai chiar gata!
Dar poti sa stai linistita,nu patesti nimic!
Eventual, data viitoare asteapta un pic mai mult pana sa ai relatii cu prietenul tau, macar o zi pana la terminarea ciclului!

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Te-ai grabit putin si asta e motivul,daca asteptai pana a doua zi,nu s-ar fi intamplat nimic.
Oricum,nici asa nu e vreo problema,stai linistita, doar sa nu repeti graba asta, organismul tau trebuie sa se refaca in totalitate dupa ciclu.
Bine?happy

| saby26 a răspuns:

Nu nu este nicio problema probabil nu ti-a trecut de tot.asa se intampla de cele mai multe ori

| mollydolly explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri!