| antoniaidk a întrebat:

Dacă eram la ovulație, dar am luat pastila de a doua zi sunt șanse sa rămân?

Răspuns Câştigător
| Anna71 a răspuns:

Pe bune? Se subînțelege că e vorba de sex, că doar nu a luat pastila pentru că era la ovulație. Dacă tot răspunzi, zi ceva folositor, nu bate câmpii.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce sa ramai?
Ca de sex nu vad sa fii mentionat nicaieri.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anna71):

Am vazut aici si copii care au luat 1 singura pastila de anticonceptional (atentie, NU pastila de a doua zi, ci 1 singura pastila dintr-un flacon de anticonceptionale), cu cateva zile inainte, crezand ca-i protejeaza cand vor face sex.
Asadar, te invit sa fii respectuoasa si sa-ti vezi de propriile raspunsuri, iar daca nu intelegi ce se scrie, mergi mai departe!

| antoniaidk explică (pentru Anna71):

Update: sa stii ca n am rămas! laughing)

| Anna71 a răspuns (pentru Violleta2022):

Pe bune? Se subînțelege că e vorba de sex, că doar nu a luat pastila pentru că era la ovulație. Dacă tot răspunzi, zi ceva folositor, nu bate câmpii.

| Floridori a răspuns:

Daca ovulul a fost eliberat chiar si cu 1 minut inainte sa iei pastila, sansele de sarcina sunt aceleasi ca si in cazul in care nu ai fi luat pastila.

| Crackman a răspuns:

Depinde daca a avut timp oul sa se fecundeze

| Ioana01019 a răspuns:

Buna! Îmi poți spune ce ai patit te rog? sunt in aceeași situație acum

| antoniaidk explică (pentru Ioana01019):

N-am pățit nimic.totul ok