| anonim2533 a întrebat:

Daca m-am dezvirginat acum o saptamana, dupa, saptamana urmatoare am facut-o iar, si saptamana urmatoare din nou, e ceva rau? Imi intarzie menstruatia mult?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

POti sa faci sex in fiecare zi, dar cu prezervativ, ca sa nu ramai gravida si nici sa iei boli cu transmitere sexuala.
Dupa cum te-ai exprimat tu mai sus, nu am inteles prea multe.
Vrei sa stii daca iti intarzie menstruatia?
Da, este posibil sa iti intarzie vreo 9 luni, fiind gravida, daca nu ai folosit nici o protectie pentru sex.

| corbulalbrosu a răspuns:

Astfel/in acest mod cum este descris se considera ca este modul indicat si procedeul corect. Bravo. big grin

| anonim2533 explică (pentru corbulalbrosu):

Deci nu m-a afecteaza cu nimic daca am facut o iar si iar si iar?

| mihai69 a răspuns:

Nu va întârzia mult mai mult de vreo 10 - 12 luni, dacă totul merge bine.
Să fie-ntr-un ceas bun!

| Emilian65 a răspuns:

Nu este rau. Dar, trebuia ca toate actele sexuale sa fie protejate.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Chiar daca apar unele dereglari ale ciclului, dupa o perioada se autoregleaza.