| MistarGoGu a întrebat:

De ce oare sunt româncele rezervate / ingrozite cand aud de SEX ANAL?

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Poate pentru ca sunt destepte si stiu ca gaura aia a fost creata de natura nu pentru footere, ci pentru evacuarea de fecale.winking

| darrio2007 a răspuns:

Cine spune asta? Tu?

| MistarGoGu explică (pentru darrio2007):

Statistica. boss... Statistica! Era o intrebare simpla! Noi suntem mai pudici ca nație *( unii )

| mihai69 a răspuns:

Nu numai ele.

| dullcat a răspuns:

Foarte usor pentru barbati sa intrebe asa ceva, ca ei doar se distreaza si apoi pleaca cu mana in buzunar.laughing Tu ai fi de acord sa primesti sex anal? Nu cred.O femeie de ce ar trebui? Fiindca are deja un orificiu si ce mare branza sa mai fie penetrata si in celalalt? Logica de doi bani.Sex in buric sau in ureche cand? Nu e destul ca trebuie sa te pregatesti cu ceva timp inainte de sexul normal, mai ai de-acum alta distractie si cu sexul anal, asta daca n-ai fantezii cu nutella.Super deal pentru femei, ce sa zic. laughing)

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru dullcat):

Păi vezi ce face pornografia!
Pornografia=metode de umilire a femeii și asta distruge omenirea.În plus cum ai spus și tu aveți deja gaura care e menită pentru sex.Gura,orificiul anal au rolurile și rosturile lor.Am ajuns la capitolul sex cu niște fantezii de nici animalele nu se mozolesc așa.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Nu pentru toate e placut. Pentru voi, barbatii, e tot o simpla gaura :-)

| Madaxo97 a răspuns:

Încearcă singur pe pielea ta si vei afla răspunsulwinking pentru ca doare foarte tare, simplu. Nu e vorba ca sunt pudice, majoritatea încearcă, dar renunța la a practica din cauza durerii, nu merită. Plus ca pot aparea si alte complicații, accidente neplăcute( scăpări de caca mai exact, in momente nepotrivite laughing sau gaze)pentru ca daca e practicat foarte des femeia nu își va mai putea controla muschii din zona anusului. Cred ca voi unii bărbati v-ați creat o imagine greșită despre sex si datorita filmelor porno, daca vedeți acolo o femeie ca face anal si țipă de placere înseamnă ca orice femeie poate face, in primul rând, alea sunt actrițe, se prefac, ca de aia se numesc actrițe, si in al doilea rând, sunt pregătite înainte, cu diverse jucarii sexuale pe care le tin băgate in anus cu orele pentru a lărgi mușchii(gaura), si pentru a elimina durerea. Deci eu zic sa iei si tu un dildo si sa încerci pe propria gaură pentru a afla un răspuns sincer de ce femeile refuza asta laughing or fi și care le place, dar mai rar găsești așa femei