| Maria_8927 a întrebat:

Deci am 13 ani si am facut sex neprotejat cu prietenul meu de 14 ani, care a ejaculat in mine.Credeti ca este vreo posibilitate sa raman gravida?

Răspuns Câştigător
| ParanoidKidu a răspuns:

POFTIM?! Ai 13 ani si deja ai facut sex, iti zic fara suparare ai grave probleme pshice. Ce a fost in capul tau? TARATE?! Nu te gandeai la consecintele ce vor urma, tu ai crezut ca-i o placere de neinchipuit, asa-i? Si uite ai ramas gravida, utilizatorii TPU iti dau sfaturi bune dar tu la cat de proasta esti faci ceea ce iti ordona capul. Aveai numai note de 10 de ai facut asta?! sau aveai 3 pe linie de ti-ai gasit alinare in asta? Daca eram tatal tau te dadeam la casa de copii si inainte de asta luai o mama de bataie
PS:eu am 14 ani si n-am facut niciodata asta si nici nu m-am sarutat cu nu stiutiu cine etc.
PSS:Concluzie:SUPORTA CONSECINTELE!

41 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Vreo posibilitate? Sunt chiar foarte multe! Poti sa te superi, n-ai decat, dar cred ca esti foarte inconstienta. La 13 ani sa o faci, pe deasupra si neprotejat? Fa un test de sarcina la 7-10 zile si daca e pozitiv gandeste-te cum o sa-i pice mamei tale cand va afla.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Da, și ai șanse foarte mari!
De ce nu v-ați protejat?
Chiar vrei să fi mămică la 13 ani?

Toate cele bune!happy

| Sperman a răspuns:

Inca o actuala si viitoare c*rva! laughing

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Esti cam nebuna fato!
la 13 ani si a terminat in tine? zii mamei tale sau du-te la un ginecolog
dar daca e o intrebare rposteasca ca nai avut ce face esti un copil imatur inseamna!

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Normal ca exista...mai multe posibilitati. Dar daca nu ai menstruatie, nu prea ai cum sa fi gravida. Eu iti zic ca cel mai bine ar fi sa-i zici la mama ta, fiindca sa fim seriosi...ai 13 ani, la varsta aia totusi nu ar trebui sa faci sex, fara suparare. Te-ai grabit, esti imatura si nici nu ai stiut sa te protejezi.

| lOllipOp a răspuns:

Normal ca exista posibilitatea sa fii insarcinata.
Citeste de aici [poate te intereseaza ]]
http://www.sarcina-nasterea.ro/......-ovul.html

Esti multumita de ceea ce ai facut?:D

| lOllipOp a răspuns:

Spune-le parintilor, ei vor sti mai bine ce sa facahappy ar putea incepe prin a te educabig grin

| ExistaMosCraciun a răspuns:

@Maria, nu mai injura iubito, ca-i strici karma copilului. Nastere usoara!

| GuessWho a răspuns:

Presimt ca in 9 luni o sa vii sa ne spui "am nascut"
Da vedeti-va mai de carte, ai 13 ani ce dracu ti-a trebuit **** la varsta asta?!
AI asa note mari la scoala?
Si da.sansele de a fi insarcinata sunt de 90%. bafta!
Ai avut curaj s-o faci sa vedem daca o sa ai curaj si sa omori un copil care probabil creste in tinewinking. inconstiento.

| jasmine73 a răspuns:

Mare greseala, de ce naiba sunteti asa inconstiente?
habar nu ai ce-ti ofera viata
e posibil orice:sa ramai insarcinata, sa fii nevoita sa faci un chiuretaj pentru a scapa de sarcina, sa fi contactat anumite boli cu transmitere sexuala, nu te-ai gandit?
nu trebuia sa o faci, clar

| Izma a răspuns:

Pai a ejaculat in tine laughing Tu ce parere ai?! esti gravida sau nu? rolling on the floor du-te la farmacie si fa-ti un test straight face pff straight face cap patrat, mai faceti si sex neprotejat. In fine zici ca prietenul tau au 14 ani laughing Fascinantlove struck cate chestii stie el despre sex?

| spad3r a răspuns:

Da este foarte mare chiar...

| deniisa a răspuns:

In primul rand nu cred ca la 13 ani ar fi trebuit sa iti incepi viata sexuala, la varsta asta ar trebui sa te preocupe alte lucruri si in al doilea rand daca ai ciclu ai toate sansele sa fi ramas gravida. bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| bianca a răspuns:

Cred ca glumesti.
nu o sa te critic pentru alegerea ta
fiecare face acest pas cu cine crede ca trebuie si cand considera ca trebuie pentru ca sunt sentimentele tale nu ale noastre
dar te-ai documentat putin inainte sa faci acest pas?
sti? puteai sa scrii pe google "metode contraceptive" si iti aparea un rezultat mare si frumos numit PREZERVATIV care te scapa de bebehappy
in fine... ce sfat sa iti dau?!
mergi la farmacie si cumpara-ti un test de sarcina, de preferat sure check.
sa ne tii la curenthappy
ai grija de tine!

| vrrra a răspuns:

Da, poti ramane cel mai bine ar fi sa te duci la ginecolog.

Ai grija ce faci.

| WayToManySuckers a răspuns:

Proasta e femeia asta. Scuze!

| a_7338 a răspuns:

E o probabilitate foarte mare de a ramane insarcinata deci.

Cred ca ar trebui sa faci un test de sarcina urgent

Depinde de rezultat in cazul in care nu esti "grea" NEXT time foloseste prezervativul

In cazul in care o sa devii mamica vorbeste cu parintii tai

Daca nubatting eyelashes Pot sa fiu eu nas >big grin

| ιяιηυк a răspuns:

Buna!

Da, sunt destule sanse sa fii insarcinata. discuta cu parintii tai despre astastraight face
Nu este prea normal sa-ti incepi viata sexuala de la varsta astastraight face
Sau macar ia niste anticonceptionale.

Pa, pa!:*

| BlaBlaa a răspuns:

One more troll.

| cornel a răspuns:

Normal..., vad ca stii multe despre chiestiile astea., mergi la un ginecolog urgent maine eventual., sau spune-le parintilor.

| funnygirl a răspuns:

surprise tu vorbesti serios? ai 13 ani si ai facut sexraised eyebrows nu inteleg dc iti trebuie asa ceva la o varsta asa frageda. e foarte posibil sa fi ramas, ai facut ce mai mare greseala din viata ta. vb cu parintii tai cel mai bine si ei te vor ajuta. La ginecolog nu poti merge singura pentru ca esti minora...

| Botix a răspuns:

Ce va mai place shaormalaughing)

| madalinna a răspuns:

Le spui parintilor, ce naiba sa faci...

| AlecsLexx a răspuns:

Sa ne comunici sexul copilului!

| iubitica_2607 a răspuns:

Uite ceva pe limba ta ca poate cu frumosu cum o zis-o ceilati nu ai intales

daca ai ciclu esti bortoasa

daca nu nu esti

ai intales curv-o

| lila_7629 a răspuns:

Sunt sigura ca esti... cel putin... du-te la farmacie ia un test si pisate pe el dopa daca are 1 linie nu-i nimic daca are 2 mori pe loc ca ai ramas greatongue