| JustMeCata a întrebat:

Fetelor pentru voi contează ca un băiat sa știe dansa?

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sincera sa fiu,o viata intreaga am dansat si credeam ca are mare importanta.
Tot viata m-a invatat ca niciodata sa nu spun niciodata, sotul meu nu danseaza, dar asta nu ne impiedica absolut deloc sa fim fericiti! Dimpotriva!

| Libelle a răspuns:

Nu
Mie nu-mi place in mod deosebit sa dansez, sunt cam stangace

| ascovit a răspuns:

Pentru mine nu prea, pentru ca, nici eu nu stiu dansacrying

| xxdd a răspuns:

Nu e asta cea mai importanta caracteristica a unui baiat, dar e bine sa stie pentru serile in care vreti sa iesiti thinking

| Izma a răspuns:

Pai... Sincera sa fiu pentru mine conteaza putin laughing. Cand merg in club cu prietenul meu el sta ca o leguma pe langa mine si dansez numai eu waiting. Dar asta e... cum zice @Anne daca iubesti un baiat il iubesti asa cum e.

funda?:-l

| AndreeaEma a răspuns:

Mmm... nu, nu cred, cand ti la o persoana pui accent pe felul sau de a fi. Eu am facut dansuri cand eram mica si sunt mai energica de fel, asa ca la petreceri, prietenii se bazeaza pe mine ca ii voi invata diferite dansuri laughing. Insa nu ma deranjeaza sa fie mai stangaci, conteaza sa fie langa mine, nu sa "topaie" toata noaptea. O seara frumoasa sa ai happy

| LoLo a răspuns:

Are dreptate Anne, si daca er fi ceva, nu este nici o problema ca il invat eu:*

| DyaElla a răspuns:

Daca te referi la dansurile clasice... populare sau numai shiu eu ke nu conteaza
Dar e tare sa vezi un baiat ca stie dansuri hip hop sau ceva mishari

| Anne34 a răspuns:

Exact cum a spus si Anne, daca iubesti pe cineva ff mult nu mai conteaza daca stie sa danseze sau nu. Dar in general. mie imi place sa dansez. deci imi plc baieti care stiu sa danseze. in special dnb laughing)) [pentru varsta mea doar la dnb ma gandesc -.-"]hee hee

| estera a răspuns:

Da imi place, mai ales daca e mai bun ca mine...

| Anne_8887 a răspuns:

Hmm, nu asta e lucrul cel mai important. Daca iubesti un baiat il iubesti asa cum e, chiar daca stie sau nu stie sa danseze.big grin