| Răzvănykă a întrebat:

Fetelor, ce conteaza cel mai mult pentru voi la un baiat?

44 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Respectul, loialitatea, dragostea, comportamnetul, vocabularul, prezentarea generala, imbracamintea, generozitatea samd.

| Răzvănykă explică (pentru Violleta2022):

Am intrebat fetele, nu babele laughing)))

| Violleta2022 a răspuns (pentru Răzvănykă):

In cazul asta si tu esti un prost, daca la 30-40 de ani pentru tine fetele inseamna babe.

| Răzvănykă explică (pentru Violleta2022):

De unde **** mea sa stiu cati ani ai tu cucoana? parca ai mai zis intr-un comentariu ca ai intre 50-60 de ani, din ce imi aduc eu aminte...

| mujeRobert a răspuns (pentru Violleta2022):

Daca la 30-40 de ani inca nu te consideri baba inseamna ca esti proasta tare. Vorbim cand nu te mai baga nimeni in seama. Pana atunci ramai o "doamna".

| Violleta2022 a răspuns (pentru mujeRobert):

Un alt rahat cu ochi care si-a facut cont doar sa jigneasca.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Răzvănykă):

Atunci invata sa respecti femeile, indiferent ce varsta au, ca tot mainutoi esti.

| Hyperion7 a răspuns:

Ai nesiguranțe?

| blairelovesmusic a răspuns:

Caracterul, sa asculte aceeasi muzica pe care o ascult si eu, cum se imbraca (sa se imbrace cat de cat ok, depinde si de varsta tipului respectiv), sa nu se gandeasca doar la sex cum a facut fostul meu, sa nu consume alcool in exces, sa nu fumeze in exces, in general sa nu aiba vicii. Nu-mi pasa cum arata, numai bun la suflet sa fie ca am fost ranita destul in trecut de 70% din persoanele pe care le-am intalnit in viata. Poate sa aiba si 40 de ani, nu-mi pasa (am 20 de ani).

| ILikeBlackCats a răspuns:

Cam tot. Daca ii urat, da are personalitate buna, ii cam nasol. Daca ii frumos, da face pe-a bombardieru', tot nasol. Trage tu concluziile

| Lupică27 a răspuns (pentru ILikeBlackCats):

Unu cu bani face toate lucrurile ''nasoale'' sa dispara laughing

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru Lupică27):

Ba, acum depinde de femeie. De exemplu eu am venitul meu cu care pe lângă lucrurile necesare casei imi pot achizitiona ce imi doresc. Deci, banii nu conteaza din punctul meu de vedere

| Lupică27 a răspuns (pentru ILikeBlackCats):

Si ce vrei sa spui ca te-i fi casatorit cu vreun sarac? nu te cred.

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru Lupică27):

Nu, n-am spus asta. Nu ma interesează daca e "bogat", pur si simplu sa se descurce in viata. De exemplu, sa aibă un salariu cat al meu.

| Lupică27 a răspuns (pentru ILikeBlackCats):

Daca are un salariu mai mic decat al tau dar el e un om calumea in rest, dar la capitolul lovele sta mai naspa, ce ai face, i-ai da cartonas rosu?

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru Lupică27):

Nu stiu. De obicei, nu intru in relatii cu oameni care nu gandesc cum trebuie. In fine, da-i pace

| Răzvănykă explică (pentru ILikeBlackCats):

Si cine stabileste cum "trebuie" sa gandeasca un om? laughing

| Lupică27 a răspuns (pentru ILikeBlackCats):

Oricum mi-ai raspuns, multumesc, faceam doar un sondaj de opinie, totusi, daca ai un salariu mai mic decat cineva, inseamna ca ''nu gandesti cu trebuie?''

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru Lupică27):

Nu. Era doar o observatie

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru Răzvănykă):

Sunt sigura ca tu nu happy

| Răzvănykă explică (pentru ILikeBlackCats):

Si cine stabileste ce e bine si ce e rau? laughing

| Lupică27 a răspuns (pentru Răzvănykă):

Femeile laughing

| Lupică27 a răspuns (pentru ILikeBlackCats):

Nu inteleg ce zici. Oricum, tot la vorba mea ai ajuns, pentru voi femeile doar loveaua conteaza si va e frica de parerea societatii sa stati cu unul care va place in detrimentul lovelelor.

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru Răzvănykă):

Fiecare-n parte

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru Lupică27):

"Nu inteleg ce zici" nici eu, stai linistit laughing
"pentru voi femeile doar loveaua conteaza si va e frica de parerea societatii"- sa zică societatea ce-o vrea, ca nici barbatii nu-s perfecti.
Cum am mai spus, nu toate femeile sunt la fel.

| Răzvănykă explică (pentru ILikeBlackCats):

Pentru mine femeia e Mniezo', vreau sa ma domine

| Lupică27 a răspuns (pentru ILikeBlackCats):

Ia de aici 10 lei poate te sucesti si intelegi laughing cum de nu intelegi, am fost direct si logic, tu ma iei pe toate ocolisurile dai replici aiurea fara sens.

| Lupică27 a răspuns (pentru Răzvănykă):

Sa te plimbe in lesa?

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru Lupică27):

Iarta-mă, am o zi mai proasta happy

| Lupică27 a răspuns (pentru ILikeBlackCats):

Ai vazut ca ne intelegem? laughing

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru Lupică27):

Da, dintotdeaunalaughing

| Lupică27 a răspuns (pentru ILikeBlackCats):

Mai ia 10 lei sa ramanem prieteni.

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru Lupică27):

Nț, nț, nț, mituiesti femeile?

| Lupică27 a răspuns (pentru ILikeBlackCats):

Pai am vazut ca doar asa ne intelegem laughing

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru Lupică27):

Hai lasa-ma laughing

| Lupică27 a răspuns (pentru ILikeBlackCats):

20 fie pentru tine laughing

| Anonimboy111 a răspuns:

Pentru mine ca baiat, conteaza ca cata sa joace fotbal

| Anonimboy111 a răspuns (pentru Anonimboy111):

Ca fata*

| Hyperion7 a răspuns (pentru Anonimboy111):

Cam indecis

| Anonimboy111 a răspuns (pentru Hyperion7):

Am scris "ca cata" si m-am corectat ca fata*, esti cam greu de cap laughing

| Hyperion7 a răspuns (pentru Anonimboy111):

Nu,nu puiule.
Mă refer la întrebarea aceasta ai susținut total altceva și aici altceva.
https://www.tpu.ro/......al-mie-nu/
Tu ești mai degrabă nehotărât, nu crezi?;;))

| Lupică27 a răspuns (pentru Anonimboy111):

Aoleu, tu esti ala cu fotbalul rolling on the floor

| Madaxo97 a răspuns:

Respectul in primul rând, sa fie sincer sa nu mintă, să se poate frumos