| Andr3i321 a întrebat:

Fetelor, conteaza pentru voi hainele la un baiat?

17 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu mă interesează băieţii. Dar, nu suport hainele în culori neon cum sunt vestele reflectorizante, mă deranjează la ochi. Nu suport să văd tricouri cu texte gen ''Sunt şmecher de şmecher, mafiot'' sau ''Regele manelelor, bat fomeile'' şi aşa mai departe.
Totuşi, ar trebui ca lumea să se îmbrace decent pe stradă că şi aşa sunt foarte multe cazuri de violuri şi la fete, dar şi în cazul băieţilor.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru FemeiaPisică):

sunt foarte multe violuri in cazul baietilor, ai dreptate 100%

| AdelinaC a răspuns:

Nu. Important e caracterul.

| neutrino a răspuns:

Normal ca da. Nu poti iesi in lume cu oricine, imbracat oricum.

Răspuns utilizator avertizat
| peperonies a răspuns:

Doar daca sunt jos de pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu chiar :
Dar daca se imbraca asa :

https://www.google.es/......ps?/search

Adios muchacho!

| lolium a răspuns:

Conteaza sa aiba haine, ca sa pot sa i le dau jos incet, incet

| Oxymorone a răspuns:

Da,conteaza foarte mult din punctul meu de vedere si nu ca as fi super materialista. Nu pot sa ma simt atrasa de un baiat care este imbracat cu o camasa vai mama ei si o pereche de blugi uzati si patati care ii sunt cu vreo 3 marimi mai mari.

| Sweet155 a răspuns:

Da conteaza.

| Roxxy95 a răspuns:

La prima impresie conteaza tot, inclusiv hainele, dupa ce il cunosti mai bine nu prea mai conteaza.

| AlexIonut2013 a răspuns:

Da normal ca nu du-te frate intr-o salopeta manjita cu var si vaselina ca vin ca ursu la miere si + ca daca ai vaselina pe salopeta aia te manjesti putin cu ia sa intre mai repede.rolling on the floor

| Andr3i321 explică:

"cat"?