| DeliElla a întrebat:

Heii...Am o problemă:Îmi place de un băiat şi el nici nu mă salută deşi suntem prieteni...într-un fel...dar nici eu nu am tupeul să îl salut. Vorbim doar pe facebook şi de câteva zile nici aşa nu am mai vorbit.Ce să fac?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nimic.Uita-l. Oare este atat de greu sa intelegi ca nu esti pe placul lui. Cauta un altul care sa te iubeasca si sa umble cu limba scoasa dupa tine.

| neutrino a răspuns:

Bun baiat, adica vorbesti cu el pe facebook iar in viata reala nici nu te saluta? Multumeste-te ca nu mai vorbiti nici pe net si nu-l mai baga nici tu in seama. Treci la altul care stie macar sa fie politicos.

| SkyPilot a răspuns:

Sa treci la baiatul urmator. Baiatul asta nu sta foarte bine cu educatia si probabil ca nici nu te place. Sau ii este rusine cu tine fata de colegi, probabil ca nu vrei o relatie pe ascuns.