| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reacționați atunci când aveți o aventura de o noapte cu o tipa, iar în momentul în care ii dați jos chiloții observați ca are urme de treaba mare pe ei?
Hey fetelor cum reacționați atunci când aveți o aventura de o noapte cu un tip, iar în momentul care ii dați jos chiloții observați urme de treaba mare?

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Fratioare, scarbosenia asta de unde ai scos-o? laughing
Iti dai seama ca poate sa fie ea si cea mai frumoasa femeie din lume, dar daca se intampla asa ceva, se inmoaie brusc macaroana!

| darrio2007 a răspuns:

Deci nu se mai pune problema de aventura de o noapte.
Chilotii ii dau jos inainte nu după.
La ai ei ma refer.

| Simpatic a răspuns:

"Hey baieti, cum reacționați atunci când aveți o aventura de o noapte cu o tipa, iar în momentul în care ii dați jos chiloții observați ca are urme de treaba mare pe ei?"

nu umblu cu astfel de tipe
dar daca s-ar intampla sigur ar fi un mare 'turn off'
vino si tu cu intrebari mai placute laughing

| dullcat a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta gretoasa de vreo 2 ori.

| Emilian65 a răspuns:

Renunț la asemenea aventura.

| LordCristobal a răspuns:

Mi se micsoreaza *** pe loc.laughing)

| Lupică27 a răspuns:

Ii dau sa ia furazolidon ca poate s-a cufurit.

| Mda01 a răspuns:

Plec acasă, oricum nu se mai scoală nimic în momentul acela.

| Mda01 a răspuns (pentru Mda01):

Totuși, eu recomad să miroși, poate e ciocolată sau cine știe ce comoară, nici nu ai idee ce ascunde iubi acolo.

| Furnicarul a răspuns:

Nu m ar deranja daca sunt discrete urmele si uscate. Chiar m ar excita putin, mi se pare sexy cand o femeie atragatoare are asa chilotii si mai ales accidental!