| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, cum reactionati atunci cand aflati ca motivul real pentru care sotul ramane peste program cu orele la munca si se ofera des sa lucreze si in weekend-uri este faptul ca fosta lui iubita s-a angajat acolo si petrec mult timp impreuna?

Răspuns Câştigător
| StefanIlAreMare a răspuns:

E ceva gresit cu asta? nu da de gol pe aici

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Dragoste cu sila nu se poate...asa ca, le trimit flori, prajituri si cheia de la casa.
Si ma angajez infirmiera pe front.♥

| Emma30555 a răspuns:

Asta înseamnă că o înșeala. Dar cred ca nu cu fosta ci cu una noua. Dacă o iubea pe fosta o lua pe ea de soție nu pe actuala.

| Strwberrs a răspuns:

Ma duc si eu frumos la el la serviciu, ma asez pe masa lui si dupa aia fac pe nestiutoarea: iubi, cine-i buruiana aia?