| Adytza551 a întrebat:

Imi este foarte dor de prietena mea nu mai pot o iubesc foarte mult aseara a venit la mine iar parinti ei a venit dupa ia si a luato..nu este de acord cu relatia noastra dar ia a fugit de acasa. iar acum nu mai raspunde la telefon si nu mai suport imi e dor de innebunesc de ia

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Dragostea cere sacrificii, tu ce-ai facut pentru ea si ce astepti? Du-te acasa la ea si axplica-le parintilor ei, ca ea este viata ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fuga de acasa, nu e o solutie.
De ce nu sunt de acord cu relatia voastra si ce ai facut pentru a schimba asta?
Demonstreaza-le parintilor ei ca esti potrivit pentru fiica lor! Altfel, doar va ingreunati viata.
Fii calm, analizeaza lucrurile si gandeste-te ce ai putea face pentru ca relatia voastra sa fie acceptata!

| Public22 a răspuns:

Du-te la ea, ce mai astepti?

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Du-te,,dupa ia,, si si fugi cu,, ia,, in lumea larga ca sa nu mai vina,, parinti,, ei la tine.

| RexCuParuCret a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

D,,,CE,, faci exces de virgule,,,,,

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

Am copiat cuvintele incorect scrise. Chiar asa de greu e de inteles acest lucru pentru tine? Pacat.

| Crissulina18 a răspuns:

Pf,te citesc si imi amintesc de mine.Nu o lasa sa-ti scape,iubirea adevarata cred ca vine o singura data, daca esti sigur ca o iubesti mai presus de orice, du-te la parinti ei si explica-le ca fara ea nu poti trai si nici ea fara tine, la inceput e posibil sa nu accepte insa cu timpul va acceptasi va fi mai bine, dar totul depinde si de insistenta si dovezile tale de iubire pentru ea.Bafta :*