| PuieMonta2002 a întrebat:

In general fetele dau seen la baieti pentru ca sunt timide sau nu sunt interesate de el?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca are competenta pe capul ei, multi o cauta

| Ofiintă a răspuns:

Pentru că nu poți fi interesat de toți cei care îți scriu.
Eu prefer interacțiunile face to face.

| Adry05 a răspuns:

Dezinteres

| RAY a răspuns:

Pt un like pe insta, pentru asta, nu ca te plac, sunt obsedate duoa urmăritori asa ca fac si relatie la distanta cu toti baieti fraieri, uitate pe tik tok ce fac pentru o inimoara

| Violleta2022 a răspuns:

Da, asa este, fetele vad (seen) mesajul sau comentariul, dar nu raspund fiindca:
- nu au nimic sa-ti spuna
- nu au chef sa comenteze
- sau nu sunt interesate de tine

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sau chiar ambele.
Sau poate a dat laptele in foc si trebuie sa fuga la el thinking

Motivul... doar fetele respective pot sa il stie, daca la asta faci referire, insa daca ar fi doar timida, ma astept sa poata sa scrie inapoi. Dar inca odata... nu le trebuie un motiv exact, nu sunt obligate sa raspunda.

| alexalx1234 a răspuns:

Pentru ca sunt pe interes. Ii analizeaza profilul si daca vede ca arata bine si are lucruri scumpe ii sare in brate oricand are ocazia.

| AnaisAnais15 a răspuns:

Eu sunt fata, iar dacă vorbesc cu mai mulți băieții, aleg unul preferat, iar la restul dau seen, dar ar mai fii să aibă o treaba si nu ti a putut răspunde sau pune i și tu niște întrebări sau cere i păreri cu privința la niște chestii asa ii vei stârni interesul, sau complimentee, va vedea ca o placi, dar fetelor le place ss fie căutate, iar dacă ei i ar fi plăcut ti ar fi răspuns, dar tu nu renunță, da i atenție multăaaaaa, adoram astaa

| Green66 a răspuns (pentru AnaisAnais15):

"Vreți atenție, bani și să vă ținem de mână
Noi va dăm promisiuni și pământ pe lună"