| Danielemanule a întrebat:

OFER FUNFA! Buna, am făcut peting, cu hainele pe noi, prima data eu ...in chiloți și ea cu chiloți și pantaloni scurți pe ea.
Am ejaculat apoi în prosop m-am șters bine cu șervețele umede..am tras blugi pe mine și chiloți și m-am frecat de ea din nou.
Există șanse să fi ajuns pic de sperma sau nu știu să fie caz de sarcina cumva suntem începători in cazul petting. avem 20 ani mulțumesc eventuale răspunsuri ofer funda!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vorbeste in romaneste, ca atingerile si frecatul prin haine NU lasa gravida nici o musca, dapai o femeie.
Ai grija sa te speli pe cuc, cu apa calda si sapun cand ajungi acasa, ca servetelele umede contin substante chimice care iti irita cucul!

| Emilian65 a răspuns:

În situația prezentata de tine, nu este posibila apariția vreunei sarcini nedorita.

| Hyperion7 a răspuns:

Sa fi trecut sperma prin chiloții ei? Nicio șansă, chill

| Madaxo97 a răspuns:

Nicio șansă sa rămână gravidă, daca ati avut hainele pe voi si ai ejaculat in prosop oricum

| Katheriina a răspuns:

Hei! Nu te panica. Atata timp cat nu a existat penetrarea, nu exista nici o sansa de sarcina.