| Oanna07 a întrebat:

Pe 10 martie are loc, cea mai importanta chestie pentru mine. Fac 1 an alaturi de iubitul meu. Ne iubim mult si stiu asta, dar mereu eu am fost mai suspicioasa si vreau totusi sa il supun unor teste. Deci idei, ceva?

3 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Sa-i faci teste? asta inseamna neincredere. Iubirea se bazeaza pe prietenie, pe dragoste, rabdare, si nu in ultimul rand si incredere.Deci testeazal spunandu-i, ce simti tu cand nu esti cu mine.

| axll a răspuns:

Teste? leaga-ti un bolovan de gat, plimbati-va pe langa o apa si arunca-te! vezi daca sare dupa tine! copii frustrati. mergi pe ideea ca ce nu stii nu te afecteaza. daca il prinzi ca te inseala da-i verde, nu sta sa cauti!

| Oanna07 explică (pentru axll):

Frustrat/a e mama/tatal tau. :*