| puffika a întrebat:

Cum sa imi dau seama daca pritena mea cea mai buna profita de mine? Au fost niste faze cu o alta pritena pe care am excluso ca eram 3 prietene si nu stiu cum sa-mi dau seama.La ce "teste" sa o supun?

2 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Nu prea avem cum sa te ajutam.Trebuie sa-ti dai tu singura seama.E ca atunci cand cineva te ciupeste.Trebuie sa simti, nu? happy

| HeartBreaken a răspuns:

Poi incearca sa ii pui intrebari legate de prietenii ei... Daca iti raspunde sincer este iun inceput, poti afla daca iti raspunde sincer intrebandu-i prietenul sau amicii... Apoi incearca sa ii spui ceva ce nu este adevarat si sa vezi daca mai afla cineva daca nu se va afla poti fi sigura ca ea este o prietena adevarata si nu spune ceea ce ai rugat-o sa pastreze secret happy