| waker a întrebat:

De curand s-a intamplat sa o fac cu prietena mea insa am avut o mica problema. Penisul nu facea fata cum face de obicei..Nu inteleg care e cauza insa nu era cum se scoala in general adica e perfect normal cand se scoala si numai bun insa prima oara asta parca nu e acelasi..Imi dati niste pareri care credeti ca m-ar putea ajuta sa isi faca treaba cum e de obicei?

Răspuns Câştigător
| ADHD a răspuns:

Incearca sa fii tu cel care controleaza situatia, nu emotile pe tine si nici fata pe tine. Daca vezi ca erectia nu se produce continua cu preludiu, oricum fetele sunt inebunite dupa preludiu bine facut pentru ca urmeaza si o partida de sex mult mai buna!

Mult succes si asteptam noutati! happy

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Acesta e efectul masturbarii, din cauza masturbarii acum vezi efectele.
Vorbeste cu un medic specialist.
Te pup!

| Ronny22 a răspuns:

Hmm... nu prea stiu in situatia asta pentru ca e prima oara cand intalnesc. dar ti-as recomanda sa te duci la un medic specialist in asa ceva si pur si simplu il intrebi si ii explici.

| ADHD a răspuns:

Nu trebuie sa te alarmezi, asta li se mai intampla si celor mai virili barbati, iar problemele pot aparea din cauza stresului, oboselii fizice sau alte excese (alimentatie, alcool etc).In ceea ce priveste masturbarea, daca nu depaseste 1-2 ori/saptamana (atunci cand nu ai niciun act sexual) e normala si ea. Daca vei observa ca problema persista (desi nu cred) va trebui sa consulti un medic urolog.

Toate bune!

| waker explică (pentru ADHD):

Crezi ca ar putea fi din cauza ca am fost operat de varicocel acum jumate de an si am fost la control si inca nu mi-au trecut... si medicul mi-a spus sa ma duc peste inca jumatate de an. cred ca are legatura. ce parere ai?

| ADHD a răspuns:

Varicocelul tine strict de fertilitate si de calitatea spermei.Totusi avand aceasta problema in trecut, cel mai indicat este sa vizitezi urologul si sa vezi daca este vreo problema de natura medicala, daca nu vei rezolva prin practica (cat mai mult sex) happy

| waker explică (pentru ADHD):

Cred ca varianta prin practica ar fi cea mai buna. deoarece din cate m-am informat emotiile au cauzat asta.

| waker explică (pentru ADHD):

Multumesc pentru sfaturi. sper sa fie totul cum trebuie.

| ADHD a răspuns (pentru waker):

Incearca sa fii tu cel care controleaza situatia, nu emotile pe tine si nici fata pe tine. Daca vezi ca erectia nu se produce continua cu preludiu, oricum fetele sunt inebunite dupa preludiu bine facut pentru ca urmeaza si o partida de sex mult mai buna!

Mult succes si asteptam noutati! happy

| waker explică:

.

| djdox23 a răspuns:

Lasa-te de laba.

| waker explică (pentru djdox23):

Crezi ca asta e motivul? Sau crezi ca daca m-as lasa s-ar remedia asta?