| BrandonPisica a întrebat:

Salut, am vazut la un cantaret din afara ca a ramas gravid, este posibil ca un baiat / barbat sa ramana gravid?

Răspuns Câştigător
| IgnatVictor a răspuns:

Dacă te referi la Lil Nas X, poza aceea e falsă.
Și nu, nu este posibil.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este posibil daca este hermafrodit, deoarece are ambele organe sexuale, atat vagin si uter cat si penis.
Poti cauta pe internet "sex hermaphrodites" si te vei lamurii.

| Catrice a răspuns:

Da,vrei să-ți arat?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| gogugogugogu a răspuns:

Probabil una din demențele speciei umane.

| GiuliaMariaaa a răspuns:

Din câte știu, un "băiat" poate rămâne gravid doar dacă este femeie trans.

| Mayhem666 a răspuns (pentru GiuliaMariaaa):

Daca te nasti femeie si vrei sa fi baiat, atunci esti baiat trans nu femeie trans, si invers la fete.

| ajutpetoatalumea a răspuns:

Da, vrei si tu?