| OctaLoL a întrebat:

Ce mai faceti? Deci, am o colega in clasa de care imi place si cred ca si ea ma place, dar imi este frica sa ii zic.Cum trebuie sa procedez?

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Vorbeste cu ea scoate-o afara la o plimbare prin parc pe undeva si vorbiti mai multe si vezi daca chiar te placewinking iti dai seama dupa cum vorbeste cum se comporta. O atingere de mana ceva nu e greuwinking

| h3r a răspuns:

Buna. Pentru inceput trebuie sa fi calm, relaxat atunci cand o sa vorbesti cu ea. ia- o deoparte sau pe mess si spune-i ce simti, iar apoi intreab-o daca si ea simte la fel pentru tine. Fa-ti curaj si intreab-o daca i-ar placea sa incercati o relatie. Succes!

| crazyboy98 a răspuns:

Deci si eu am pus aceeasi intrebare si cineva mi-a spus sa incerc pe net si am facut-o ca nu e greu dar din pacate am fost refuzat cu desavarsire deoarece este deja intr-o relatie si o zis ca noi suntem prea mici pentru ea si cu totul ca am 14 ani si ea 13 si ca dadea semne ca la scoala ma place.
Nu ti-as recomanda sa incercci fiindca is cam suparat de 1 saptamana si te simti ciudat dar poate cine stie chiar te place. dati seama din gesturi sau de pe mess daca iti da buzz sa vorbiti.

| h3r a răspuns (pentru crazyboy98):

Pai lol, daca e intr-o relatie e normal sa te refuze. Nu-l mai speria si tu, nu vezi ca e timid?

| crazyboy98 a răspuns:

Si crezi ca eu cum sunt dsar main intai afla daca e intr-o relatie dar faza la mine e ca nu era