| Anonimboy111 a întrebat:

Salut, doresc sa-mi raspunda doar cei care stiu. Eu cand ma masturbez nu-mi sare sperma decat curge asa din penis, stiti ce as putea face ca sa imi sara ca la altii?

11 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Daca te masturbezi in fiecare zi sau mai rău,de mai multe ori pe zi,atunci e normal sa se întâmple chestia asta,dar daca te abții o perioada, de câteva zile, poate chiar mai mult...o să te trezești cu surprize, atât cu sperma care "sare ", dar și cu posibile vise umede.

| timidu89 a răspuns:

Exercitii kelgelwinking o sa prea sara dupa laughing

| Anonimboy111 explică (pentru timidu89):

Okk,mersi mult

| Anonimboy111 explică (pentru timidu89):

E ok daca fac si am 16 ani?

| timidu89 a răspuns (pentru Anonimboy111):

Da, ce sa aiba? Ai citit despre ele?

| Anonimboy111 explică (pentru timidu89):

Nu inca

| varsanofie a răspuns:

Incearca sa te abti. gen o luna de la masturbare si apoi sa vezi cum iti sare sperma, sau mergi si tu la o fata. big grin

| abcdefg100 a răspuns:

Daca nu ai circumcizie, daca pielea inca acopera capul cand ejaculezi, nu o sa sara ca la altii.

| Anonimboy111 explică (pentru abcdefg100):

Nu am circumcizie, dar n am fimoza o belesc de tot

| abcdefg100 a răspuns (pentru Anonimboy111):

In cazul asta sunt 3 posibilitati: 1. te masturbezi prea des si trebuie sa iei o pauza sau cel putin sa raresti si o sa-ti revii la normal. 2. varianta nasoala, poate fi o problema medicala pentru care trebuie sa mergi la medic sa afli mai multe. 'problema medicala' aici nu inseamna neaparat vreo boala, de altfel nu inseamna ca e ceva ce poti rezolva. Pur si simplu unii au ejacularea mai potenta din mai multe puncte de vedere incluzand inseminarea.
3. Am citit mai sus cum ca ai 16 ani, s-ar putea ca si asta sa fie un motiv. Nu tin minte cum imi sarea cand eram mai mic laughing insa e o posibilitate sa se schimbe cand mai cresti.