| RazvanEu12 a întrebat:

Salut TPU!
Am 34 de ani și sunt căsătorit de 5 ani cu soția mea.Avem un copil împreună,facem sex odată pe săptămână și de la ceva timp soția mea nu mai vrea să facem dragoste. Facem sex in toate pozițiile și mai mult în timpul liber când fata doarme după-amiaza soția îmi face un oral scurt în bucătărie.
Eu sunt obsedat de sex și nu mai pot, fac laba zilnic.
Ceva sfaturi?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Discuta cu ea si afla motivul pentru care ea te refuza, fiindca este posibil ca tu sa nu fi capabil sa o satisfaci si atunci refuza un sex patetic, prefrand sa-ti faca un oral, ca sa scape de tine.
Nici o femeie nu refuza o partida de sex buna si satisfacatoare, de aceea iti spun ca ceea ce sotia ta primeste acasa, nu o satisface, de aceea te refuza.

| mihai69 a răspuns:

Fă la ba de mai multe ori pe zi!

| RazvanEu12 explică (pentru mihai69):

Nu pot face, fata vede.
De multe ori, o fac în mașină

| Emilian65 a răspuns:

Faptul câ te refuza sa faci sex zilnic cu ea, înseamnă că nu este satisfăcută de fiecare data. Aplica alte metode de a o satisface de fiecare data.

| RazvanEu12 explică (pentru Emilian65):

Eu zic că este satisfăcută destul de bine ea îmi cere de multe ori sa mi-o sugă

| Andreiut96 a răspuns (pentru RazvanEu12):

Si de ce nu o lingi si tu pe ea daca tot te roaga sa te suga?

| Madaxo97 a răspuns:

Cel mai probabil nu e satisfăcută, foarte bun răspunsul violetei2022. Cât de mult reziști? O femeie are nevoie de cel putin 10-15 minute de penetrare pentru a ajunge la orgasm, sau poate nu aveți suficient timp liber, daca e asta, încearcă sa o mai ajuți si tu la treburile casnice pentru a fi mai relaxată, sa aiba mai mult timp pentru ea, poate ii vine cheful, sau încearcă sa ii oferi atenție mai des, atingeri, îmbrățișări in diferite momente ale zilei, adu-i flori, mici atenții.