| Julia2838 a întrebat:

Salut! Vin cu o poveste usor penibila, dar apelez la o opinie din partea voastra, deoarece nu mai stiu ce sa cred.Sunt intr-o relatie de 1 an si 4 luni cu iubitul meu.In urma cu 3-4 luni am avut primul nostru contact sexual, eu fiind virgina.El si-a dorit foarte mult sa trecem la acest pas, întrucât era foarte atras de corpul meu.Acum la cateva luni distanta avem o viata sexuala activa, cu contact sexual aproape zilnic, dar niciodata martea.Aici intervine si problema.Se implineste o luna de cand in ciuda preludiului anterior si a dorintei din partea amandurora, cand ajungem la momentul penetrarii propriu-zise penisul lui nu mai este erect.Tin sa precizez ca asta se intampla doar martea! In restul zilelor totul e perfect normal.De fiecare data m-am simtit tare prost, parca nu ma simteam apreciata si totodata eram foarte confuza. Uitandu-ma la acest fapt care se repeta saptamanal incep sa cred ca martea isi satisface nevoile in prezenta altei femei.Nu am avut niciodata motive sa cred ca m-ar insela, ba chiar din contra.El mi-a prezentat de fiecare data motive cum ca ar fi stresat, obosit etc.Nu am vrut sa pun presiune pe el asa ca nu am insistat, dar e deja a 4 a oara cand se intampla si parca nu mai tine asta cu oboseala si stresul, cum se face ca e stresat doar martea?! Sunt tare confuza si am nevoie de o parere.Cum va explicati acest tipar? Am nevoie de o parere cu privire la situatie.Multumesc pentru eventualele raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Konstantinos99 a răspuns:

Nu te gandi ca te inseala pur si simplu marti poate i se de ceva de mancare spre deosebire de celelalte zile sau are mai mult stres la job in ziua respectiva, e clar sa exista "un factor de marti "dar nu are cum o alta fata. Sa stai 6 zile cu o fata si 1 cu alta e o nebunie.
Te iubeste si iubeste-l si tu!

7 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Tu ai o problema cu faptul ca el poate in fiecare zi, mai putin martea? Barbatii nu sunt roboti, au nevoie si de pauze. Eu de exemplu, nu am chef sa fac in fiecare zi. Daca ar trebui sa fac in fiecare zi, m-as plictisi, m-as satura, nu as mai avea pofta. Oricum el e campion daca are chef sa faca 6 zile la rand, iar in a 7-a, corpul lui ii cere o pauza.

| Julia2838 explică (pentru wildthing):

Eu inteleg nevoia de o pauza uneori nici eu nu am chef, dar totusi dc numai martea? Asta nu inteleg de ce pauza asta nu apare si in alte zile ale saptamanii.Nu e cam ciudat?

| wildthing a răspuns (pentru Julia2838):

Poate e o coincidenta... poate are nevoie de pauza fix la o saptamana si s-a nimerit sa fie martea.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca si pe tine te tine doar pentru sex, atunci este posibil sa aiba si pe alta femeie cu care face sex martea, pentru varietate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate se duce și la alta marți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ce program are în ziua de marți la muncă.

| Quassaar a răspuns:

Vorbă din popor..."marțea trei ceasuri rele", nu-l judeca.happy