| Da66099001 a întrebat:

Salutare!
Am o întrebare ce mă nedumerește…
Am întâlnit o fată foarte complicată emoțional și sentimental….
Chestia ce mă nedumerește e alta:
De ce ea m-a chemat într-o seară în mijlocul săptămânii la biserică?
Țin să menționez ca a spus așa: " hai să vezi cum e la mine la biserică "
Și m-am dus, și eu în biserica aia nu am va it nicio cruce să icoane….
Erau doar niște bănci într-o încăpere mai mare cu o scenă în față unde vorbeau niște oameni de problemele de viață și așa mai departe…
O fi ea alta religie de se comporta ea așa?
Când e rece, când e caldă cu mine…
Se comportă ciudat
Eu dacă vreau să ne vedem, ea îmi spune ca nu vrea, dar ea când mă sună eu trebuie să mă văd cu ea…ca o doresc…
Țin să menționez ca nici pe partea sexuală nu vrea să aibă legătură….
Doar când am cunoscut-o am făcut-o dar de atunci e pe pauză, a trecut aproape un an
Care e concluzia?
O avea altă religie?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E clar ca este de alta religie. Si vrea sa te aduca la ei.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Daca te-a chemat intr-o joi, este iehovistă. Am lucrat o perioada cu unii. Aveau adunare.

| Da66099001 explică (pentru darrio2007):

Cred ca era chiar intr o joi seara pe la 18 daca nu mă înșel…
Păi și nu poate avea relație cu cineva de alta religie?

| Simpatic a răspuns:

Ai pus aceeasi intrebare de 2 ori dar pe categorii diferite, interesant
vezi aici ce parere aveam noi, iar daca ai anumite lamuriri eu iti voi raspunde maine. cheers

| Da66099001 explică (pentru Simpatic):

Am crezut ca nu a a postat prima întrebare și de asta
Țin să menționez ca eu am 26 de ani și ea 29
Deci nu suntem chiar copii

| Simpatic a răspuns (pentru Da66099001):

Da, am raspuns acolo fata de replayul tau.
zi buna

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca este sectanta, pocaita sau alta religie si vrea sa te racoleze in religia lor pagana.