| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, dacă o femeie are între 25-30 de ani și nu are o relație, sau nu a avut o relație cu un băiat, care ar fi cauza, o cunosc de 5 ani și nu am văzut o niciodată în preajma unui băiat.

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil sa nu fie interesata de baieti/ barbati si sa vrea sa fie singura pe veci.
Sunt asemenea oameni, neavand o anumita cauza, doar o preferinta personala.
Ori poate a fost inselata cand era mai tanara si de atunci nu mai are incredere in barbatii.
In ziua de azi se poarta si lesbianismul si singuratatea, ca deh, s-au inventat falusurile electrice, care satisfac exceptional de fiecare data.

| Lupică27 a răspuns:

Poate a terorizat-o tacsu in copilarie sau chiar si pana la varsta asta sa aiba o relatie toxica cu tacsu si asta sa fie explicatia.
Alta ar fi ca nu se vinde pentru oricine, hai sa fim sinceri ca in vremurile astea in mare parte de multi e doar ambalajul.
Pana una alta bravo ei, fata desteapta, asta e de luat acasa.

| Merkador a răspuns (pentru Lupică27):

Sunt en explicații, dar da, și eu mie îmi place ceea ce face, nu totul se rezumă la a face copii de la 19/20 de ani, dar mai rar oricum să nu ai copii după 25

| Robert2526 a răspuns:

Pai poate ii plac fetele. Sau poate are relatie dar nu ai vazut tu happy

| Merkador a răspuns (pentru Robert2526):

Sincer am luat prima variantă în calcul, și cred că în 5 ani trebuia să aibă o relație sau să afișeze cu cineva, sau acolo cât de puțin să fie un story cu ceva măcar.

| Hyperion7 a răspuns (pentru Merkador):

Asta cu afișatul pe rețelele de socializare nu indică foarte multe.
Spre exemplu, nu știu dacă știi, minunatul cuplu Marilu Iustin era așa fericit pe net, până să posteze "procedura secreta"
Așa căăă

| Merkador a răspuns (pentru Hyperion7):

Totuși cred ca trebuia să o văd măcar prin oraș cu un băiat, nu? happy

| Hyperion7 a răspuns (pentru Merkador):

Măi,nu toata lumea e așa de exuberanta, unii sunt discreți.
Dar de curiozitate, de ce întrebi, vrei tu sa o abordezi?laughing

| Hyperion7 a răspuns (pentru Merkador):

Pai încearcă, daca nu merge, asta e.
Tu ești dator să încerci marea cu degetul, iar daca pica, atunci e a ta.
Să fieeee într-un ceas bunwinking

| Merkador a răspuns (pentru Hyperion7):

Mersi mult!????

| Hyperion7 a răspuns (pentru Merkador):

Sa crești mare!big grin

| PufulețiGratis a răspuns:

Dacă nu ai văzut-o niciodată în preajma unuia bărbat, nu înseamnă neaparat că nu a avut niciodată o relație. Totuși, dacă a avut o relație, ( și aparent nu mai dorește să aibă ), poate fi vorba că a fost înșelată, și și-a pierdut încrederea în bărbați. Chestia asta, la femei, poate dura până la vindecare... sau până la adânci bătrânețe.
Dacă nu a avut niciodată, ar putea fi vorba de o relație defectuoasă în familie, tatăl a fost absent sau abuziv. Chestiile ăstea fac multe femei să nu mai dorească să se căsătorească nici la 70 de ani.
E posibil de asemenea, doar să nu-și fi găsită încă sufletul pereche aka The Prince Charming happy.
De ce întrebi? Vrei să fii tu ăla? happy

| Merkador a răspuns:

Hai să nu întrecem o limită totuși, nu totul se rezumă la s3x