| LostOnYou a întrebat:

Salutare, sunt indragostit de o colega noua de munca, ne intelegem foarte bine si vorbim foarte deschis dar nu stiu cum sa ii spun. Zilele trecute ea a deschis subiectul legat de faptul ca e mai nebuna si ca nu vrea sa iasa cu nimeni cel putin un an dar mi-a lasat impresia ca de fapt mesajul ei e " hai papa-lapte nu ma inviti si pe mine undeva odata!" Adica se poarta foarte dragut cu mine... Voi fetelor ati deschide subiectul ca nu ati vrea sa iesiti cu nimeni doar pentru ca asa e sau de fapt deschideti subiectul pentru ca asteptati invitatie? Va rog mult cateva sfaturi! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Intentia ei este cat se poate de clara si bine tintita. Doar un "orb" nu observa ceea ce se vede extrem de clar si din spatiul cosmic. big grin Deschide-ti mai bine ochii dar mai ales... mintea, pentru a intelege ceea ce a vrut si doreste in continuare sa-ti transmita de fapt. Succes!

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Te testeaza sa vada cat de hotarat esti in legatura cu intentiile tale ca sa nu fie dezamagita iar.Nu te lasa si invit`o la o intalnire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce te tot chinui cu ea? Cauta o alta colega mai bunawinking