| crazygamer a întrebat:

Vorbesc cu fata asta de mult timp, ea e boboaca eu sunt a 10-a suntem impreuna si ne iubim reciproc. Asta dupa cate zice ea. Am vorbit cu ea cu cateva zile in urma ca ea urmeaza sa vina la mine a 2-a oara. Sa dormim impreuna(nu sex). Dar a preferat sa stea toata ziua si sa ramana la prietena ei cea mai buna. Iar mie mi-a reprosat ca sunt posesiv. Faptul ca vreau sa imi petrec timpul alaturi de ea, sa-i ofer afectiune ma face posesiv? Cum sa ii arat ca eu doar vreau sa-mi arat iubirea fata de ea? Tin sa mentioenz ca e mai diferita de celelalte fete.

2 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Este normal sa-ti doresti sa fi cu ea, dar noi fetele avem nevoie de libertate. ofera-i putina libertate si toate vor fii bine.Pentru noi fetele o prietena este foarte importanta, asa ca ar fi bine sa nu ii zici ceva de prietena sa.ca isi petrece mai mult timp cu ea sau mai stiu eu ce.tu explica-i ca vrei sa-i arati ca o iubesti si atat, ca nu vrei sa pari posesiv. intelege-o si iubeste-o mult! bafta

| feefeee a răspuns:

Pai poate ai pus tu problema gresit si nu i-ai transmis corect ceea ce simteai.ar trebui sa vorbesti sincer cu ea si sa ii explici problema.