| AliceFirea a întrebat:

Buna. Am o problema pe care nu stiu cum sa o gestionez. Sunt prietena cu beneficii impreuna cu un băiat de mai bine de un an de zile. Am discutat mult despre problemele lui, l-am ajutat si cu banii. Doar ca am inceput sa am anumite sentimente pentru el, adica il cam vreau
doar al meu. L am tot testat spunându-i aceste lucruri, ca am sentimente ca vreau sa avem ceva, imi tot spunea ca nu este momentul, ca acum nu poate avea o relație cu mine si nici nu are timp, ca de ce vreau sa il leg de mine. De cateva ori i-am arătat că vorbesc si cu alti baieti, iar reacția lui nu a fost una buna. Chiar mi-a reproșat faptul ca daca "stau" cu altul sa nu mai am pretenții ca el să mai stea cu mine. Sau faptul ca nu am bunul simt ca macar sa nu i arat ca vorbesc cu altul. Sa continui sau sa ma opresc aici?
(Suntem mai multe persoane pe aceasta pagina in caz ca o sa va legați din nou de asta)

5 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Nu este clar... faceți doar sex. Poate dacă vrei laughing ținem legătura îl inlocuiesc eu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''Sunt prietena cu beneficii'' = curva

ce sentimente mai vrei?

| AliceFirea explică (pentru anonim_4396):

Dacă tu ai parerea ca o fata ce face asta este curvă, atunci imi pare rau despre tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AliceFirea):

Hai ca nu e curva daca e laughing)

| tzionut a răspuns:

Altu draga mea. Tipul nu vrea o relatie serioasa. Si de ce ar vrea vaca daca primeste lapte gratuit?