| carlutza1001 a întrebat:

Vreau sa imi cer scuze ca nu am mai intrat pe TPU de atat de multa vreme si ca nu am mai postat absolut nimic. Acum realizez ca imi erau chiar f folositoare raspunsurile oferite de voi. Cine nu imi stie povestea, poate sa imi caute intrebarile trecute unde am povestit inceputul relatiei cu baiatul visurilor mele. Acum lucrurile sunt atat de diferite...dar sa va continui de unde am ramashappy.

Ramasesem la vizita mea in locuinta lui. Eram intr-adevar uimita de tot ceea ce vedeam si nu-mi venea sa cred ceea ce vedeam. Dupa ce am dat cateva ture de bazin, fiecare dintre noi a mers sa faca un dus si sa se schimbe.In timp ce porneam apa si voiam sa intru in cabina de dus, in minte mi-au venit niste cuvinte spuse de prietena mea inainte de a pleca de acasa: "Cat crezi ca va sta un baiat de 20 de ani dupa tine? Va dori mai mult, logic...". Nu stiu de ce acele cuvinte m-au facut stana de piatra in fata cabinei de dus. Am realizat ca il iubeam enorm si ca as fi suferit f mult daca el s-ar fi hotarat sa ma paraseasca.

Asa ca am facut ceva de care si in ziua de astazi imi este rusine. M-am infasurat intr-un prosop alb gigant si am intrat la el in camera. Usa de la baie era deschisa, nu se astepta sa primeasca vizitatori. Am intrat, dar cabina de dus era fumurie si nu puteam sa disting decat formele sale.

-Eu sunt, am spus pe un ton emotionat. Am venit sa iau niste gel de dus. L-am uitat acasa.

-Sigur, a spus el. Uite-te in dulapior.

Am deschis dulapul si am gasit un gel de dus mult prea devreme pentru planul meu. Am inceput sa zambesc la cat de incredibil de stupida eram. Am deschis usa cabinei de dus, iar el m-a privit speriat. Am avut sentimentul pentru o secunda ca avea de gand sa ma dea afara din baia lui.

-As vrea...sa...sa fac dus cu tine daca nu e nicio suparare.

A inceput sa rada de mine si m-a tras de o mana, strangandu-ma la pieptul lui. Era un sentiment minunat datorita apei fierbinti care curgea. Am stat asa minute in sir, dar ceva ma supara: ne despartea prosopul care era pe mine. L-am lasat sa cada usor si nu am putut sa nu observ privirea cu care m-a masurat subtil, nevrand sa para mitocan. Eram amandoi dezbracati intr-o cabina de dus. Dar planul meu nu era decat pe jumatate pus in aplicare. L-am strans si mai tare in brate si nu imi venea sa cred cat de bine arata.

Am inceput sa il sarut, iar el m-a strans mai tare langa el si m-a sarutat pasional, cu atat de multa dorinta incat am crezut ca voi lesina.

-Vreau sa fac sex cu tine, am spus eu cand atmosfera s-a incins.

Reactia lui a fost neasteptata. M-a privit stupefiat,dupa care a iesit din cabina de dus si s-a infasurat intr-un prosop.

-Ce s-a intamplat?, am intrebat eu printre lacrimi.

-Nu e momentul,a spus. Te iubesc,Dumnezeule, doar eu stiu cat de mult. Dar nu e momentul. Nu esti pregatita,iubito...te cunosc.

-Ba da, sunt. Este ceva in neregula cu mine? Esti constient ca e nu e ok sa ma respingi, nu?

-Iarta-ma, a fost tot ce a mai spus el. Vom vorbi dupa ce te vei imbraca. Mi-a intins un prosop uscat si am iesit din camera lui total bulversta. Credeam ca asta era ceea ce voia...

Ok, intrebarea mea este: mai doriti sa postez continuarea?

13 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Este reala povestea? Da continuahappy

| soul2soull a răspuns:

O SINGURA NELAMURIRE am

Omu' este IMPOTENT SAU GAY? WTF?

Baie,femeie, buna, vrea, excitat, refuz woooww eu nu as putea face asta chiar daca o iubesc sau nu big grin omu e GAY CLARRRRR

| DeeaMarry a răspuns:

Wow!
Am stat cu gura cascata sa aflu ce se intampla, la fel cum stau cand citesc romanele de dragoste scrise de Sandra Brown big grin.
Sunt extrem de curioasa sa aflu continuarea. O sa iti trimit o cerere de prietenie pentru a fi sigura ca nu o sa o ratez, chiar daca nu sunt prea sigura daca intamplarea a fost reala.
PS: Felicitari pentru felul in care scrii!

| PsyhoWoman a răspuns (pentru DeeaMarry):

I-am citit toate romanele le am pe toateeebig grin (Sandra) deea are dreptate scrii minunat si daca n-ar fi real e o poveste minunataaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spui si povesti de adormit copii?

| Hash001 a răspuns:

Foarte frumos, ai talent. Scrie un roman.

| PsyhoWoman a răspuns:

Posteaza posteaza si eu sunt curioasa cum se termina:-ss

| costellodonatz a răspuns:

De ce nu?!?! Ai o imaginatie foarte bogata, si spre deosebire de altii, stii sa scrii corect.

| Areen a răspuns:

Mai continua, ma tii cu gura cascata!
Jeez, mi se pare asa interesant. love struck!
Nu ca's eu perfersa, doar faptul ca el a renuntat la sex din cauza ca el credea ca nu esti pregatita. puppy dog eyes Aww, nnu credeam ca exista minunatii =]]
Adu te rog continuarea puppy dog eyes
Sunt total nerabdatoaree puppy dog eyes
Esti o scriitoare desavarsita :*

| napoleon16 a răspuns:

Da poti continua povestesti asa frumos. parca esti o scriitoare desavarsita!

| Gur1tza a răspuns:

Daa...e o poveste de dragoste interesanta si din care multi baieti ar trebui sa isi dea seama ca nu numai prin sex sau sex conteaza o relatie!

| hitman112 a răspuns:

Ai o imaginatie foarte bogata, sincer nu prea cred nimic din tot ce ai spus, nu pot sa cred ca baiatul ala e asa prost. Apreciez f mult felul cum povestesti, dar cea ce ai spus tu sunt povesti pentru cei care inca cred in bazme.

| MILPRO a răspuns:

Da,frumos,tine-o tot asa!