| Armyanka a întrebat:

Acum. serios.nu v-ați saturat de întrebările stupide de la T/A? Deci eu nu le mai suport. Cand pui o intrebare normala nu ai niciun raspuns. si cand pui o intrebare de aia stupida gen "Ce faci in pat?"ai zeci de mii de raspunsuri straight face Deci pana la urma situl asta e facut sa raspundem si sa punem intrebari serioase sau sa ne batem joc de el si de altii? Parerea mea e ca cei de la T/A au distrus situl asta. Daca pui o intrebare serioasa risti sa fi injurat sau nu primesti niciun raspuns. Categoria "Comics" care chiar voi, cei de la T/A ati ceruto, pentru voi... aproape nici nu exista.Ma rog. eu cred ca v-ati cam luat-o in cap [ cei de la T/A ] Voi ce parere aveti?

12 răspunsuri:
| música a răspuns:

Buna IiTzMiiXedBaRbiiExX,

Am vazut si eu ce se intampla si din pacate nu doar la categoria "T/A" vezi asa ceva.mai sunt inca cateva categorii la care anumite intrebari lasa de dorit.

Eu zic totusi ca suntem oameni seriosi si trebuie sa ne coomportam ca atare...cel putin eu sunt dezgustat de anumite intrebari.mi s-a facut sila si de raspunsurile pe care le dau unii.in scarba sau pur si simplu in bataie de joc.si ar trebui luata o decizie in legatura cu acestia.adica la prima abatere de acest gen sa le fie suspendat contul, iar celor cu adresari jignitoate si injurii chiar sa le fie sterse.

Astia sunt oamenii in ziua de azi si nu trebuie sa ii bagam in seama, trebuie sa fim indiferenti la tot ce zic ca nu merita atentia noastra

Asta trebuie sa faci si tu...mai sunt si colegi cu capul pe umeri care te vor ajuta cu raspunsuri cu privire la intrebarile tale

Numai bine si succes in ceea ce faci!

| Scherimuvi a răspuns:

Corect ai foarte mare dreptate pe toti ii vad ca pun intrebari stupide de genul cand mi se rupe aia ce machiaj sa-mi iau in excursie sau foaie verde sos de peste uite ala cum citest
ala= prostu proasta
mai degraba ar inchide prostia asta de sait daca nu devin seriosi si astia aicia pui o intrebare cand ai nevoi nu pui cand vai de unde descarc gta sau nu stiu ce pentru asta este facut google ca sa cauti pe el nu pui intrebari stupide pe acest sait
asa ca ai dreptate in tot ce ai spus

| Adi2ro a răspuns:

Nu inteleg de ce te stresezi happy Multimea oricum are spirit de turma si unde e usor raspund toti. Si decat sa primesti 100 de raspunsuri proaste mai bine 1 si bun. Eu prefer sa intru odata la 3-4 zile si sa caut doar intrebari unde nu a raspuns nimeni. Chiar daca sunt grele, imi place o provocare.

Dar e adevarat, la unele intrebari si eu raman perplex. happy Dar din toate te amuzi, ceea ce nu e rau.winking

| ComputerGeek a răspuns:

Mda, ai dreptate...N-am ce zice, asa sunt romanii, din pacate: niciodata seriosi, ne mai miram ce au strainii cu noi de ne i-a la misto...pfff.

| PoWRObert a răspuns:

Da, ai mare dreptate ar trebui reorganizat site-ul, si urmarit cu atentie fiecare user ( parerea mea)

| AnneBre a răspuns:

La categoria T/A nu intri ca să pui o întrebare, ci ca să te amuzi.(deşi în ultimul timp o ducem rău cu amuzamentul -_-)Dacă ai nevoie de ajutor mai sunt alte categorii, nu numai Trivia/Amuzante.

| TheFeeye a răspuns:

Daca adminii nu fac nimic, noi ce am putea face?
Si nu numai la T/A ci si la D/S, Uita-te jos la 'ce au mai facut prietenii tai pe tpu.ro ' majoritate sunt intrebari stupide de la D/S, puse doar pentru a primi atentie persoana respectiva.

| Bya132 a răspuns:

Nu neapărat că ţin cu T/A, dar să şti ca această categorie a fost făcută să ne amuzăm, nu să punem întrebări aiurea la categoriile nepotrivite, logic că useri se enervează, gândeşti?

| Fiction a răspuns:

Scumpo...T/A e facut pentru. amuzament, nu pentru ajutor...si cei de la T/A nici nu intra pe la Comics, pentru. ca sunt acolo niste idioti care intreaba despre bancuri, ca doar nu exista Gugal.

| Armyanka explică:

@Ionutvuvuzela rolling on the floor

| CastorR a răspuns:

Da,cei drept...pe TPU se pun intrebari serioase DAR la T/A intrebarile stupide sunt considerate intrebari amuzante. Si comics e invadata acum de mii si mii de specimene ciudate care fac comicuri de *** si la 12 noaptea si de alti retardati care pun iintrebari acl doar ca sa aiba mai multe raspunsuri.
Si acum sa fim seriosi...la T/A nu sa mai vazut o intrebare serioasa de muult timp si mie imi convine asta.

Răspuns utilizator avertizat