| adinescu a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul "The secret"

Răspuns Câştigător
| Misterious a răspuns:

Mai sa stii ca o prietena mi-a povestit ca ei i-a mers faza cu banii, a pus pe o bacnota de 1 leu inca 2 zerouri si in mai putin de-o saptamana a primit 100de lei fara sa fi stiut, eu la fel am gandit pozitiv, si mi-am repetat ca va fi bine la examen am incercat sa elimin toate gandurile pnegative.si a mers.si merge in continuare... deci e adevarat happy

4 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

E de fapt un fel de documentar... e frumos.

| carminaburana43 a răspuns:

Am vazt filmul si cred ca atragi ceea ce gindesti.Chiar de nu dintr-o zi dintr-o saptamana dar la ce te gindesti mult se implineste.Indiferent daca te gindesti la bine sau la rau. Legea atractiei fuctioneaza de cind lumea numai nu s-a vorbit pina acum despre ea...practic s-a reinventat oul lui Columb.

| adinescu explică:

Id ul meu e just_soro

| Madalina_6452 a răspuns:

Vreau id tau:*