| Irinairiwj a întrebat:

Doamna directoare poate să-mi scoată un referat, dacă nu eram de vină?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fi mai explicita ce problema ai ce referat vrei si cu ce sa fi vinovata ce s-a intamplat de fapt?

| Irinairiwj explică (pentru CristiDinBucuresti):

Doi colegi s-au luat la bătaie, iar o fată i-a filmat, știind că nu are voie cu telefonul la școală. Am mai auzit și eu pe filmare când le-am spus unor colegi să se dea la o parte. Nu eram doar eu acolo care vorbeam, mai erau și alții, dar doar mie mi-a făcut referat, precum și celor doi care s-au bătut și fetei care a filmat.