| brokxy a întrebat:

Hei. Daca scriu la bac numele complet al lui Carol 1 Karl Eitel Friedrich Zephyrinus Ludwig von Hohenzollern-Sigmaringen laughing laughing Imi da punct in plus pentru efort? laughing laughing Serios, daca l-as invata.

8 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

...şi în paranteză să adaugi "fiul lui Karl Anton şi al soţiei sale, prinţesa Josephine" happy

| RAY a răspuns:

Wow ce nume lung, banuiesc ca te va aprecia chiar si el, o sa te pomeneasca, cine stie unde e

| Catrice a răspuns:

Poți scrie ceva gen 《。。。Carol 1 ( numele complet fiind Karl Eitel Friedrich Zephyrinus Ludwig von Hohenzollern-Sigmaringen )。。。》

| Celcestietot a răspuns:

Mai bine scrii prescurtat, asa cum fac persoanele normale, ca daca te complici poate gresesti, si daca gresesti raspunsul acela se anuleaza / nu mai este valabil. Nu te risca!

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Cred că da! E ceva să-l scrii pe Charli ăsta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa pice pe jos corectorii cand o sa-l vada. Direct cu 10, iti zic eu

| comyne a răspuns:

Cel mai bine este sa il sti asa cum ti-a spus profesorul.
Daca nu se poate sa primesti chiar punctajul complet doar daca il scrii pe tot.Deci cel mai bine este sa il inveti

| Luisssee a răspuns:

E suficient sa scrii carol 1 de hohenzollern sigmaringen