| わたなべ久美子 a întrebat:

Vreau sa merg la profilul științe sociale, iar in caz ca nu intru, la mate-info, același liceu. As putea sa ma mult la științe sociale dacă intru la mate-info?( la același liceu nu la altul) Funda!

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Da, poti sa te muti. Dar dai diferente.

3 răspunsuri:
| kyttu a răspuns:

Da, te poti muta cu acordul directiunii. Va trebui sa dai diferente dar acestea sunt ca niste formalitati..toti le iau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun raspuns il vei primi de la liceul respectiv. Da un telefon si cu siguranta cineva de acolo te va indruma corect. Succes.

| Hakuouki a răspuns:

Da, este chiar mai simplu transferul in interiorul liceului, insa va trebuii sa dai diferente.