| Mihai_George_1997 a întrebat:

Unde gasesc povestirea la ' Ciocoii vechi si noi '? sa fie povestire nu caracaterizarea sau altceva dau FUNDA

5 răspunsuri:
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

In loc sa postezi asemenea intrebare ca altii sa-si bata capul pentru rezolvarea temei tale, mai bine te apuci frumos si citesti, ca despre asta este vorba si apoi faci povestirea cu cuvintele tale. E parca-i altceva cand este creatie proprie si nu copiata!
Lectura placuta!

PS TPU nu este un site pentru rezolvarea temelor!

| Mihai_George_1997 explică (pentru PangeeaRogvaiv):

Eu am zis unde gasesc, daca stie cineva nu am zis dati-mi urgent povestirea, dar se vede ca esti o fata de 10 ani care nu are habar de nimic, du-te si joacate ceva si numai intra pe acest site

| PangeeaRogvaiv a răspuns (pentru Mihai_George_1997):

Nu dragule nu am 10 ani, am 27, din care 20 sunt numai scoala. Tocmai de asta fac si remarcile astea pe site pentru ca imi permit. Stupida intrebare ai pus, nu esti in stare sa dai un search pe Google?

Răspuns utilizator avertizat