| AndyBăă a întrebat:

Am si eu o intrebare mai sensibila!
Cum poti sa scapi de un baiat fara sa il ranesti?
Funda va rog cine stie! :*

Răspuns Câştigător
| Funions a răspuns:

Spune-i pur si simplu ca nu merge, nu cred ca "poti scapa de cineva" fara sa-l ramesti, sau daca nu-l doare inseamna ca nu-i pasa.Incearca totusi sa fii sincera cu el si cu tine, stiu ca adevarul doare dar e mai bun decat o minciunahappy
Mult succes!

| Funions a răspuns (pentru Funions):

Multumesc frumos si succes in a-ti rezolva problemahappy

9 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Te muti in alta tara

| hunterpainting a răspuns:

Ii faci cunostinta cu o fata pe care sa o placa mai mult decat pe tine.

| Here4u a răspuns:

Problema asta o am si eu...Sincer, nu e un lucru rau ca te place/iubeste cineva, dar, acea persoana devine foarte enervanta. Poti sa ii spui frumos ca tu nu il iubesti, sa nu se supere, ca ramaneti prieteni buni, si cred ca va intelege.Asa am facut si eu catorva baieti dar mai am...Trebuie sa ma gandesc cum sa scap de ei. Funda?!:*Multumeesc si mult succes!

| augu200 a răspuns:

Ii explici cu frumosul ca nu ai setimente pentru el si ii propui sa ramaneti amici.

| AMihai a răspuns:

Friendzone

| AndyBăă explică:

Va multumesc tuturor! :* O sa incerc happy

| Elena1996 a răspuns:

Daca ai pasa de tine cu adevarat sigur ca il vei rani, singura solutie e sa fii sincera cu el si totul se va rezolva

| azinu00 a răspuns:

Spunandu`i adevarul!