| IlieRg a întrebat:

Ati suferit vreodata dupa cineva cu care nu ati avut o relatie, dar totusi v-ati atasat emotional de el / ea?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Da, dar mai tarziu mi-am dat seama ca n-a meritat persoana sa sufar pentru ea. De fapt oricine te face sa suferi nu merita dragostea ta.

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| Kaℓi a răspuns:

Da, am plans cand a murit Prince.

| RAY a răspuns:

Da

| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ai avut o relatie, cum te-ai putut atasa de el/ea?
Inseamna ca totul a fost doar in capusorul tau, in imaginatia ta!

| IlieRg explică (pentru Violleta2022):

Pai e posibila si varianta asta, poate suferi pentru cineva care nu te place.

| Freya1 a răspuns:

Daaa

| WaterDrop a răspuns:

Zilnic dupa hamsterul meu, atunci cand a murit sad

| GoldenZenith a răspuns:

Da. Bine, "suferit" e prea mult spus.

| Crackman a răspuns:

Da si este o prostie... mergi mai departe sfat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hehehe,inca sufar din pacate, nu esti singurulwinking

| sweetangels a răspuns:

Nu merita pentru ca iti dai seama ca doar a profitat de tine intr-un fel sau altul, de atasamentul tau.

| Raniaa a răspuns:

Da.

Răspuns utilizator avertizat
| Yon1470 a răspuns:

Da,de ce?

| IlieRg explică (pentru Yon1470):

Intrebam si eu, sa vad ce se mai intampla prin lume.

| Yon1470 a răspuns (pentru IlieRg):

Superb!

| Dan193 a răspuns:

O fata cu care comunicam. Presupun ca stia ca o plac insa ea doar de prieten ma tinea. Am suferit irezonabil cand am aflat ca se intalnea cu unul de vreo 2 saptamani deja x.x Gresala mea: Am trimis-o dracului xP pentru ca mai tarziu am aflat ca ma socotea drept unul din cei mai apropiati prieteni. Dar in fine.

Răspuns utilizator avertizat
| Vassii a răspuns:

Am avut o prietenă ca BFF, până când și-a făcut prieten. Iar prietenul ei era gelos și mi-a cerut să nu mai vorbesc cu ea. Normal că am suferit, eram ca frați