| Evans3110 a întrebat:

Ce înseamnă dacă mama iubitului meu i-a spus lui că eu nu sunt de el și că asta crede și tatăl lui.

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil, exact ce inseamnă.

| Simpatic a răspuns:

Nu le place de tine, nu te accepta ca viitoare nora
cam asta inseamna pe scurt!

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca parintii lui nu sunt de acord cu relatia voastra homosexuala.

| Mosotti a răspuns:

Inseamna ca-s tembeli parintii, de unde stiu ei ca nu esti pentru el?! Asta sa aleaga el, nu parintii lui.
Iar daca e barbat adevarat continua relatia cu tine si gata.

| siriusblack98 a răspuns:

Ca parintii lui nu te considera suficient de buna pentru fiul lor. Asta inseamna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că nu te considera la nivelul lui și că nu te vor accepta ca eventuala nora.

| KovacsB a răspuns:

Ai doua variante.
Poate au dreptate sau poate n-au.

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Ca-i recomanda sa ia o fata cu calitatile la care s-a referit cand a zis ca nu esti de el mai mari puțin.

| vasileparnaie a răspuns:

Nu vrea sa aveti copilasi frate

| Mda01 a răspuns:

Înseamnă ca are părinți cu mentalitate invechita si reduși la gândirea de actualitate, nu e frumos sa se bage asa peste alegerile copilului lor, in ce an suntem, 1990?

| Peli75 a răspuns:

Asta înseamnă că părinții lui ni te plac pe tine ca persoană! Aici ai 2 soluții:
Prima dată afli de ce anume nu te plac, și după ori te schimbi și lucrezi la partea aia,, negativă" din tine, sau îi dai pace. O relație rea cu părinții îl va determina pe partenerul tău să renunțe la tine sau să nu te mai iubească

| alinamocan39 a răspuns:

Înseamnă ca nu te plac și ca îți vor crea probleme in relație, acum depinde cum vede el situația și cat de importanta este părerea lor pentru el.