| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Am o problema cu logodnica mea. Nici nu stiu exact dacă mai suntem logodiți, problema e în felul următor, de 8 martie am încercat sa pregătesc ceva frumos acasă, sa fac o cina romantica acasă. Am luat și flori și ciocolata și șampanie, am luat și niște paste și creveți și lumânări. Sa fac totul cât mai romantic. Cina a decurs bine, am vorbit. Am zâmbit. A fost și muzica pe fundal de relax. Totul super, dupa cina, ne-am pus în pat. Ea a început sa îmi spună ca ce mult ma iubește și ca sunt tot pentru ea și multe cuvinte din astea. După ce a terminat, am spus și eu doar "Te iubesc" și am sărutat-o. Și ea, în secunda doi, a luat telefonul și s-a pus cu nasul în telefon, am întrebat-o dacă a pățit ceva și a spus ca nu. După aia ma da jos din pat și a început sa tipe la mine ca ma urăște și ca nu ma mai vrea in preajma ei și sa plec din casa (2 nopți am dormit prin masina), acum, m-am întors la ea, tot eu i-am cerut scuze si am spus ca sa mai incercam o data si cand m-a vazut la usa a spus "ce e? Nu ai casa unde sa dormi? De asta ai venit?" Si acum ma simt ca un strain in apartamentul la care am pus si eu bani. Si nu stiu ce sa fac, eram in drum spre locatia de unde sunt eu dar m-am oprit si m-am intors. Si nu ma simt ok acum, voi ce credeti?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Credem ca-i vremea sa te maturizezi si sa intelegi ca nu exista cale de intoarcere, acolo unde nu esti iubit si nu esti dorit.

| relian a răspuns:

Adica e si aptm tau si tea dat afata?
Ai dat bani,adica esti pe acte si tu, ori esti un tantalau care doar a dat banu si actele is pe numele ei?
Pt mine esti un tantalau, pentru ea esti un catelus, unde te pune, ce iti ordona, tu aia faci.

E bun sa mai faci din astea ca femeile au nevoie de asa barbati ca tine?

| LoveSleep a răspuns:

Nu vad nimic in neregula.

| ioana748 a răspuns:

Daca este reala povestea, este vorba despre comportament narcisic.
Este o problema de ordin psihitric.
Nu se intelege in ce sens ai pus bani la apartament. Este proprietate sau cu chirie.
Oricum, daca tie ti se pare ok sa dormi pe afara la propriu, ce sa ti spun, sa ai un bagaj de rezerva in masina.
Cred ca trebuie sa stai putin la distanta, pana clarificati devierile de comportament.
Incearca sa fii total independent si sa nu mai dormi pe pres.
Nu cred ca merita.
Zi frumoasa,

| Lupică27 a răspuns:

Iar ai venit sa cersesti atentie? vi cu inventii plictisitoare.

| adryang78 a răspuns:

Doar atât - las-o, nu te merită.

| Dragobeta a răspuns:

Pai, te-a dat afara. Ce nu e clar?
Poate nu stii ce ai facut sau nu vei sa recunosti. Asta e alta poveste.

| vasileparnaie a răspuns:

Recomand un control psihiatru frate si tie si lu ''iubi'', ti-ai mai luat si teapa cu apartamentu.

| tunoi88 a răspuns:

Ce sa mai cauti acolo, trebuie sa fii barbat si o lasi.
Eu zic sa iti vezi de drumul tau si o lasi.
Daca te mai intorci acolo nu mai esti barbat. E plin pamantul de femei!

| KingOoO a răspuns:

Din pacate de mici, femeile din viata noastra ne invata fortat ca se poate dormi si afara. E mai rau iarna.